Terminator zostanie zrestartowany

Nitek dnia 28 czerwca, 2013 o 7:05    25 

Dunn Dun Dunn.

Bosman ostatnio pisał pięć zdań o rebootowaniu wszystkiego. Tym razem padło na T – 1000 T – 800.

Oczyszczony z rdzy zapomnienia Terminator zawita do kin już w przyszłym roku – 26 czerwca. Za film odpowiedzialni będą ludzie pracujący przy Avatarze i czymś co Skydance się zowie.

Pytanie tylko – po co?

 

Nie podano żadnych informacji o ewentualnej obecności gołego Arniego.

ed.

Jak właśnie przeczytałem TU, Arnie jednak powróci i będzie ponownie chował pukawkę w różach strasząc inne T Roboty, zadowoleni?

Więcej przeczytasz: {“examplelinkURL_item”

Dodaj komentarz25 myśli nt. „Terminator zostanie zrestartowany

 1. bosman_plama

  Trochę to smutne.
  Pewnie Terminator będzie nastolatkiem (żadna nowość, w sumie), a mesjasz ludzkości dziewczyną. Możliwe też, że terminator cofnie się w czasie jeszcze dalej, żeby zabi Sarę, gdy ta jest nastolatką, co rozwiązywałoby obie sprawy na raz:P.

  No i Sara, albo jakiś inny jej żeński odpowiednik, będzie musiała przeżywać rozterki, czy warto ratować ludzkość, która ogólnie jest do bani. A Terminator będzie przeżywał rozterki dotyczące sensu jego życia (“co będę robił, jak już zabiję wszystkich ludzi, czy moje istnienie będzie miało wtedy jakiś sens?”).
  Ostateczna walka rozegra się w centrum Nowego Jorku, który ulegnie ostatecznej zagładzie od ilości efektów specjalnych.

 2. furry

  Kolejna etap sagi o fabryce pieniędzy, zwanej dla zmyłki Fabryką Snów. Już nie są modne kontynuacje, a rebooty… Czyżby ktoś z zarządu przypomniał sobie plakat z filmem Rambo 26 w Total Recall?

  Podejrzewam, że za kilka lat fabryka weźmie się za, znane z komiksów (i troszeczkę z filmów), crossovery. Wiecie, Terminator vs Volverine, Batman vs Mad Max. Kwestia dogadania się właścicieli praw autorskich i wytłumaczenia sobie, że jest to typowa strategia win-win.

 3. idomes

  Ciekawe, że żaden ze speców od liczenia dolarów nie zorientował się jeszcze, że oba ostatnie remaki filmów z Arnoldem okazały się strasznymi klapami finansowymi.

  PS Nitku T-1000 to zmiennokształny terminator z 2ki, Arnold to przestarzały T-800. Wstydliwe niedopatrzenie :p

Powrót do artykułu