Tak rzekomo wygląda Fallout 4 na PC w wariancie ultra

Nitek dnia 3 listopada, 2015 o 6:32    21 

Uspokój swoje nerwy i zobacz.

 

Fallout 4 PC screenshots, Ultra settings.


Ciężko orzec czy nie jest to fake, ale przecież zostało już tylko 6 dni. HYPE. Zdjęcia pochodzą z forum NeoGAF
I jeszcze dokładna rozpiska perków
1

Jeszcze dwa filmiki

Dodaj komentarz21 myśli nt. „Tak rzekomo wygląda Fallout 4 na PC w wariancie ultra

 1. thewhitestar

  Przy świątecznym stole, gdy brzuch jest już pełny i tak naprawdę człowiek nie ma najmniejszej ochoty by jeść, to i tak widząc te wszystkie wspaniałości “oczy by jadły”. Podobnie mam z tym Falloutem. Oczy by grały. Ale serduszko już nie bardzo.

 2. mr_geo

  Kto to jest ZeniMax Media Inc. i dlaczego nas nie lubi?

  I była niby ogólnoswiatowa katastrofa nuklearna, wojna, głód, pożoga, upadek cywiizacji, fala dewiacji, mutacji i defektacji, a mimo ktoś znalazł czas żeby te wszystkie opuszczone lokacje starannie odkurzyć, umyć, przystrzyc chaszcze przed domkami i starannie pozbierać śmieci.

  To nie jest Fallout. To jest nowy mod do Simsów… 🙁

  1. PeteScorpio

   @mr_geo

   Jak dobrze wiemy, akcja F4 rozgrywać się będzie w Bostonie, który jest ośrodkiem naukowo-technologicznym. Harvard, Massachusetts Institute of Technology, Haystack Observatory – to wszystko zapewne zobaczymy w grze, dodajmy do tego rolę jaką odegra Brotherhood of Steel, które bardzo walczyło o zachowanie starych technologii i przy założeniu, że wybuchy oszczędziły w większym stopniu to miasto otrzymamy trochę odmienny obraz postapokaliptycznego świata. Czy to dobrze czy źle?! Poczekajmy na historię, którą opowiedzą nam twórcy. Może okaże się, że taki a nie inny wygląd krajobrazu ma sens.

   1. MusialemToPowiedziec

    @PeteScorpio

    Na co ty liczysz? Bethesda zrobiła grę, w której trzeba było oczyścić wodę z radioaktywności, a jedyna osoba w całym świecie która wody potrzebuje to klon żebraka pod bramami osad. Wygląd krajobrazu ma taki sens, że jak byłby inny, to nie mieliby gdzie screenshotów robić XD

Powrót do artykułu