Dodaj komentarz24 myśli nt. „Ta reklama być może sprzeda Wam Assassin’s Creed 4

  1. amonlb

   @Twoja_Stara

   W sumie to jest prawda nie widziałem drugiej takiej gry jak “ass ass in” (poza 3 poprzednimi częściami :D) natomiast codów, bfów i innych strzelanków jest dosyć sporo.

   Sam trailer nawet zachęcający, ale wątpię żebym kiedykolwiek nabył tą grę. Właściwie mogliby z tego zrobić sid meier’s pirates! I wtedy chętnie bym popykał.

   1. brum75 Czytelnik pierwszej klasy

    @amonlb

    No, tacy rozbudowani Piraci na miarę XXI wieku by się nam zdali. Dobra podbudowa jest, dodać np. rozbudowę floty żeby nie być piratem na jednej łajbie, dodać jakieś atrakcje lądowe – gubernatorzy poszczególnych prowincji nadawali nam wraz z tytułami także ziemię. Z tą ziemią coś wypadałoby robić. I nie, nie mam tu na myśli FarmSima z klikaniem w krówki.
    Z handelkiem też pewnie da się coś nowego wykombinować, dodać trochę życia na wyspach, jeszcze kilka modyfikacji i hiciorek gwarantowany. Byleby taniec był opcjonalny 😉

 1. betterstranger

  Kompletnie mnie nie rusza… kompletnie…
  Szczerze mówiąc, bardziej mnie to zniechęca niż zachęca do tej serii – wszystko wygląda tak samo jak w 1 części w którą grałem, tylko jakby w skin’a pirackiego ubrane. You know what I mean… wysuwany nóż w plecy, skoki z wieży i walka szabelką… A że raz czy daw pojawia się okręt, strzelający z dział jak z M4 w trybie full auto, to już nic na to nie poradzę… w końcu musi być “odmiana”.

  A co do Poly, to ostatnio zauważyłem, że Paweł zniknął ze składu tego podrzędnego portalu. Nigdy tam nie wchodziłem, w zasadzie raz czy dwa jak Sławek coś zmajstrował, żeby sobie popatrzeć jak konsolowcy biegną z pochodniami w jego stronę, ale tak to nigdy nie kontrolowałem ich stanów kadrowych…. Może mnie ktoś oświecić gdzie Paweł się udał?

 2. aihS Webmajster

  dat ass

  BTW AAAaaa sprzedam tanio konto uPlay bez Opla, info na portierni i u konia

  lista gier Pokaż
Powrót do artykułu