Symulator taktycznego strzelania po krzakach w niskiej cenie

mr_geo dnia 4 czerwca, 2014 o 23:25    15 

Czyli Arma: Gold Edition, Arma: Cold War Assault i Arma II: Combined Operations za – w przeliczeniu – 25 PLN za cały pakiet (8.17 $). Na GOG, a więc bez DRM czy innych szykan i debilnych pomysłów na utrudnienie życia normalnemu graczowi. Oferta ważna przez następne ca. 48h i potem już jej nie będzie, bo Army zostają wycofane z katalogu GOG. Całkowicie (powodów tego wycofania nie podano).

Poszczególne gry można też kupować osobno, lecz wówczas procent zniżki jest już mniejszy.

Kto lubi biegać z wirtualną handkanoną po polach i lasach w trybie definitywnie mniej arkadowym niż rozmaite CODy i BeeFy, a Army (z naciskiem na Arme II) jeszcze nie posiada (są tacy??) ten powinien się zainteresować. Zwłaszcza multi potrafi dostarczyć wiele radości co kilkukrotnie można było podziwiać na stronach Gikz’a w postaci filmowych relacji z bitew toczonych przez Gikzowiczów i nie tylko.

Z kronikarskiego obowiązku dodać należy że oferowana wersja Army II w pełni współpracuje z Symulatorem Bycia Paranoicznym Sukinsynem Strzelającym Wszystkim w Plecy Za Puszkę Fasolki znanym też jako “mod DayZ” (Zombies, ho!).

Więcej informacji na Community Forum GOG’a, a sama promocja dostępna pod linkiem
TUTAJ

PS. Obrazek towarzyszący Newsowi przedstawia zaprojektowaną w Arma II broń ostatecznej masowej zagłady czyli psa Szarika zmodyfikowanego do służby w sojuszniczym Pakcie Północnoatlantyckim. Na szczęście projekt ten nigdy nie wyszedł poza fazę prototypu…

Dodaj komentarz15 myśli nt. „Symulator taktycznego strzelania po krzakach w niskiej cenie

 1. Daimonion

  Kolejny przypadek usunięcia gry z katalogu GOG (wcześniej były Fallouty, w razie gdyby ktoś nie pamiętał). Zaczynam się poważnie obawiać, że prędzej czy później Steam zeżre wszystko. Osobiście nienawidzę praktyk Gabe’a i boli mnie to, co się wyprawia.

    1. furry

     @Daimonion

     Za późno, już cię mają, nawet jak podałeś fałszywe dane przy przelewie, dojdą po numerach banknotów.

     A tak serio, wbrew pozorom też mnie martwi zamknięcie GameSpy czy GfWL, źle będzie jak jeden Gejb zostanie na placu boju. No ale to naturalna kolej rzeczy w kapitaliźmie. Na razie walczę z systemem nie wklepując do Steama kodów aktywacyjnych z Humble Bundli 🙂

    1. Wyspa

     @Mindestens

     Pad wbrew pozorom całkiem fajnie działa ze śmigłami w A3, choc wymaga aby się przyzwyczaić do używania (i raczej nie na “defaultowych” ustawieniach). Nie testowałem z pojazdami ale wydaje mi się ze przyśpieszenie sterowane analogowo czy obracanie wierzy i celowanie z czołgu na padzie też może być ciekawe.

Powrót do artykułu