Summer Sale – rozgrzewka

maladict dnia 4 lipca, 2013 o 22:41    9 

Nie, Steam jeszcze nie wszedł do gry. Na razie harcownicy usiłują uszczknąć coś dla siebie.

I co następuje:

GOG idzie na całość i kończydwą letnią wyprzedaż obinzką cen na ponad 500 tytułów. Pojedynczo i w bundlach. Nie sposób wszystkiego wymienić, ale np. FTL mozna dostać za $2,5.

Gamefly serwuje nam garść indie, bo to modnie i nie wypada nie handlować indie. Zwraca natomiast uwagę pierwsze zejście Expeditions: Conquistador poniżej magicznej granicy 10 funtów

Na GamersGate poza tradycyjną wyprzedażą Paradoxu, można spodziewać się przez weekend do -75% na Total Wary i Deep Silver. Ponadto rzucili własnego indie bundla, tym razem z indiemultiplayerami.

No chyba, że czekacie aż Wielki Gabe wkroczy do akcji.

Dodaj komentarz9 myśli nt. „Summer Sale – rozgrzewka

 1. MusialemToPowiedziec

  Przypomnę też o [url=”http://www.nuuvem.com.br/”]nuuvem[/url] zmieniającym co polską północ główne gry i [url=”http://www.greenmangaming.com/hot-deals/”]greenmangaming[/url] powoli kończącą szatańską promocję.

  Cóż, jak dla mnie Valve kolejny raz przegra. Chyba tylko osoby, które sprzedawały karty teraz czekają na wyprzedaż na Steamie – żeby praktycznie za darmo gry wziąć. Jedynie te “Mystery Card” co się teraz za crafting badgów dostaje mogą coś zmienić – choć zarazem na dzień dzisiejszy są pokazaniem wielkiego wała tym, który robili odznaki przed ich wprowadzeniem…

 2. powazny_sam

  Za to na steamie jest darmowy weekend z Sonic all stars transformed – czy warto kupować nie wiem ale na pewno warto odpalić zwłaszcza jak ktoś ma dzieciaki. I więcej niż jednego pada. (chociaż zestaw klawiatura+pad od biedy też da rade)
  A letnie wyprzedaże średnio mnie grzeją, w zasadzie mam wszystko co chciałem, poluję jedynie na Far Cry 3 w fajnej cenie i może Antichamber, ale bez ciśnienia.

  1. Mindestens

   @powazny_sam

   Wczoraj przez czterdzieści minut był śliczny pricing error, cała kolekcja gier z Soniciem była za ~7 Euro, łącznie z tą najnowszą obecnie jako daily deal – a w Rosji za poniżej 4$. Szkoda, że nie załapałem się, bo nie zdążyłem znaleźć żadnego brata Rosjanina – kiedy mi się to udało, było kilka minut po “promocji” i cena poszła dwukrotnie w górę na rynku wtórnym.

 3. nacho66

  Hitman Absolution za 5e, Ghost Recon Future Soldier za 2.50e, Sniper Elite V2 za 3.40e (jako czesc bundle’a) – to moje ostatnie zakupy. Obawiam sie, ze na Steamie nie znajdziemy nic co by nie bylo juz taniej w tych wszystkich innych cyfrowych sklepach w tym roku.

  1. Mindestens

   @nacho66

   Obawy podzielam, jeśli chodzi o pojedyncze znane tytuły – dla mnie summer sale to przede wszystkim okazja do tańszego nabycia paczek wydawców/developerów, w tym roku must-have to pack wszystkich gier ze Star Wars, poza tym liczę na przeceny gier, których ceny rzadko bywają obniżane, np. World in Conflict.

Powrót do artykułu