Studio Black Isle powraca!

ChaliElle dnia 23 sierpnia, 2012 o 12:50    12 

Dzisiaj będzie w miarę krótko i na temat: legendarne studio Black Isle powraca na scenę!

Każdy fan "starych, dobrych" RPGów – Fallouta, Planescape'a, czy Icewind Dale'a na pewno kojarzy tę nazwę z wspaniałymi dialogami, doskonałą fabułą i niewiele gorszym gameplay'em. Fakt powrotu potwierdza chociażby Herve Caen, prezes Interplay, wydawcy większości. Co powiedział?


Black Isle wraca do wydawania gier i zaprasza najlepszych specjalistów do swojej ekipy, która będzie wydawać nowe, wysokobudżetowe i innowacyjne RPG-i oparte na naszych wielokrotnie nagradzanych markach. Wszystko wskazuje na to, że ponownie zbieramy starą ekipę. Widzimy teraz też nowe możliwości, które nie były dla nas wcześniej dostępne. Biorąc pod uwagę naszą unikalną pozycję, coraz większe znaczenie sieci i urządzeń mobilnych oraz powracające zainteresowanie graczy naszymi markami, widzę dla Black Isle potencjał na wielki sukces.

 

tłumaczenie via gry.onet.pl – http://gry.onet.pl/wiadomosci/czegos-takiego-nikt-sie-nie-spodziewal-studio-blac,1,5224983,artykul.html

Czekamy z niecierpliwością na kolejne informacje dotyczące przyszłych planów całego studia. Osobiście liczę na sensowną kontynuację trzech wszsytkich najważniejszych tytułów.

 

 

 

PS: Cytat z Harve Caena zaczerpnięty z Onetu, bo jest świetnym tłumaczeniem jego słów, więc postanowiłem go nie kaleczyć moją fantazją pisarską.

Dodaj komentarz12 myśli nt. „Studio Black Isle powraca!

 1. teekay

  [quote]Osobiście liczę na sensowną kontynuację wszsytkich trzech najważniejszych tytułów.[/quote]

  Powinno być “wszystkich”. ;p A poza tym Fallout należy do Besthesdy, Baldury i Icewindy do Atari zdaje się, a Wasteland już się robi.
  Jak dla mnie panowie troszkę za późno się obudzili. W ogóle to Interplay jak dla mnie powinien już dawno spakować manatki, bo co mieli to już wyprzedali i teraz ich stan można określić mianem wegetacji.

 2. D_Pawel

  Uwagi redakcyjne – nie podbierajmy tłumaczeń z innych stron, szczególnie jeśli nie ma źródła. To może być odebrane jako kradzież materiału. Jeśli mamy problemy z tłumaczeniem – cytujemy oryginał i wrzucamy objaśnienie po polsku.

  Co do samego newsa, nie cieszy mnie zbytnio. Interplay istnieje resztkami sił, człon ekipy zaś jest w Obsidianie i odwala tam dobrą robotę.

 3. baton_m

  Powraca aby pozwać wszystkich robiących kontynuacje dawnych produkcji Black Isle.

  Przecież to oczywiste. Pozwy to jedyny przejaw działalności Interpleya. Bethesda poszła na ugodę za 2 miliony $ za Fallouta Online. Teraz pojawiają się nowe projekty jak odtworzenie Baldura – więc Interplay się uaktywnił.

 4. k0d

  [quote]…będzie wydawać nowe, wysokobudżetowe i innowacyjne RPG-i oparte na naszych wielokrotnie nagradzanych markach…[/quote]
  Gdyby wypowiedź zakończyła się na “innowacyjne RPG-i”, mógłbym się mocno podekscytować. Dalsza część tekstu świadczy jednak o tym, że Herve i koledzy wydają się być lekko odłączeni od rzeczywistości. Oni już nie posiadają żadnych znaczących marek!

  Jakby mieli jaja, to po latach miłosnych uścisków i “przewalanek” z sądami powinni wystartować z nową i świeżą marką!

Powrót do artykułu