Stream i Q&A z twórcami Wiedźmina 3 [Aktualizacja : Meh…]

Zetsubou-san dnia 26 listopada, 2015 o 18:03    13 

Nic dodać nic ująć, za chwilkę się zacznie.

Aktualizacja : Meh…

I po strumyku. Tak więc nie dowiedzieliśmy się praktycznie niczego. Wybierane pytania to było głównie coś w stylu, jaki jest najlepszy build postaci, najlepsza zbroja czy ulubiony quest developerów, tego typu rzeczy. Jedyna ciekawa rzecz, która wychwyciłem to, iż możemy się spodziewać jeszcze kilku ciekawych rzeczy jeśli chodzi o mechanikę gry. Być może będzie to coś w stylu run dodanych w dodatku. Przy czym wolał bym, żeby to nie było coś co znowu rozwali już bardzo kruchy balans jak wspomniane runy.  I to właściwie tyle.

1

Tutaj link do strumyka.

Dodaj komentarz13 myśli nt. „Stream i Q&A z twórcami Wiedźmina 3 [Aktualizacja : Meh…]

  1. Yanecky

   @lemon

   ja sporo (tzn. ze 3 skille wymaksowane heh) – bonusowa odporność z tych skilli do smarowideł na miecze, plus zwiększona odp. na trucizny i dwa wywary nawet można wypic plus poić się miksturami. Wtedy każdego stwora da się sklepać (wywar z archegryfa ftw).

    1. Zetsubou-san Autor tekstu

     @Revant

     Wywary mają sens tylko wtedy, kiedy jesteś nastawiony na alchemię, o masz wtedy o wiele większy poziom “toksyczności” i możesz na raz wrzucić z 2 odwary plus jeszcze jakieś eliksiry, i to własnie dlatego drzewko alchemii jest OP. Niektóre odwary są naprawdę mocne, a już połączenie ich z eliksirami to masakra.

      1. thewhitestar

       @Yanecky

       Ja właśnie gram czarodziejem na najwyższym poziomie trudności i jest banał, przynajmniej na razie (mam 18. poziom). Każdego humanoida powalam aardem i dobijam jednym ciosem. Na większą zwierzynę używam aksji i w łeb, zanim się zwierz obudzi to zdążę rzucić aksji ponownie. Na wszelkie duchy – 2 yrdeny plus trzeci jako pułapka i znowu mam spacerek. Na większe grupki albo aard i dobijanie po kolei, albo igni. Ekwipunek ze szkoły gryfa plus ta umiejętność co za średni pancerz daje premie do mocy znaków, do tego odpowiednie mutageny i jestem OP. A zabawa różnymi znakami w trakcie walki to czysta przyjemność.

 1. Epipodiusz

  ponieważ dotyczy gry to tutaj wrzucę.
  Dwa dni temu kupiłem wieśka III w fajnej cenie i rozżalony na F4 i podbudowany z lekka ochami i achami nad naszą rodzimą produkcją. Po pierwszych 10 minutach zastanawiałem się dlaczego nikt nie zjechał gry za drzewa. Nożesz K……..a , żeby drzewa wyglądające jak namalowane na kartce gibały się jak szalone jak trawa na wietrze. Z gumy one są czy jak ? no i już aryman222 pisał o powtarzających się twarzach. Wioska klonów 🙂

   1. lemon

    @Nitek

    Deszcz możemy hejtować wspólnie, ale z tymi schematami bym nie przesadzał. Znaczy owszem, sporo zleceń na potwory to schemat “idź na miejsce, odpal zmysł i idź po śladach, zabij potwora”, ale to w końcu polowania na potwory. Inne questy takie nie są.

    To byłby dobry moment na powspominanie nieszablonowych, świetnych zadań z Twoich ulubionych erpegów. 🙂

Powrót do artykułu