Steamowe grabieże rozpoczęte, czyli prawie coroczna notka wstydu

Nitek dnia 23 listopada, 2016 o 20:11    57 

Przy okazji zapraszam na Discorda.

Co prawda ciekawią mnie Wasze łupy, bo może coś przegapiłem, ale niechże to będzie miejsce niczym latarnia, nakierowujące na dobre promki wszelkie. Dokładnie tak jak na Discordzie, gdzie siedzimy, gadamy, a i lista ciekawych ofert robi się dzięki Wam. Discord, tutaj >> www.gikz.pl/discord

Nie zapomnijcie też, że GMG, GOG, Muve czy Games Republic też mają swoje promocje.

Dodaj komentarz57 myśli nt. „Steamowe grabieże rozpoczęte, czyli prawie coroczna notka wstydu

 1. MusialemToPowiedziec

  Kilka gier z ciekawszymi -%

  Just Cause 3 75%
  GTA V 50%
  Fallout 4 67%
  NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4 75%
  Deus Ex: Mankind Divided 50%
  DOOM 67%
  Project Cars GOTY 72%
  Warhammer 40,000: Eternal Crusade 50%
  Bunker Punks 67%
  Flamebreak 66%
  Downwell 66%

  1. jediwolf

   @iHS

   Sam bardzo długo nad tym myślałem i przeczytałem w uj porównań w necie przez prawdziwych zapaleńców.
   Stellaris – już teraz po dwóch małych dodatkach wygląda znacznie lepiej niż na premierze. Jak to paradox, trzeba poczekać jeszcze ze 3-4 miechy, poczekać na kolejne patche dodające sporo nowości do gry i będzie to jedna z najlepszych 4x ever.

   1. iHS

    @jediwolf

    A dopytam: czy jakoś spatchowali tam AI? Grałem w podstawkę kiedyś zaraz po premierze, i trochę zraziło mnie to, że kiedy rozpocząłem wojnę z sąsiednim imperium, za pomocą dwóch flot rozbiłem mu całę włości, bo kompjuter nie potrafił rozdzielić sił i miotał się bez sensu pomiędzy moimi pozorowanymi atakami.

    1. Yanecky

     @iHS

     No nie wiem, czy to kwestia pacza- mnie w jednej rozgrywce właśnie komputer zaskoczył, bo wysłał na moje rozległe włości rzesze transportowców (każdy osobno na inną planetę), a ja miałem dwie duże floty. W ten sposób podbił mi całe zaplecze.

      1. Yanecky

       @iHS

       Ale z drugiej strony w innej grze w końcowej fazie przyszli wielcy źli z innego wymiaru. Chwilę wcześniej upadłe imperium się przebudziło i miało potencjał na zebranie potężnej floty i zniszczenie najeźdźców – ale zamiast tak zrobić, albo uderzyć na portal, to wysyłało mniejsze flotki na umocniony “front”. Także ten, bez hurraoptymizmu

 2. EveryEnd

  Teraz to chyba na GMG są lepsze ceny. Skoro o nim mowa, to właśnie dumam nad DOOM’em… około 60 zł za grę bodaj z maja tego roku to niezła cena. Przy okazji, to na steamie ostatniego deus exa przecenili 50%. Nieźle, jak na grę co ma 2 miesiące. Choć i tak wychodzi 110 zł, więc spokojnie poczekam. Tym bardziej, że gra podobno kończy się bezsensownie jakby kliku DLC brakowało.

  EDIT: Wziąłem DOOMa, nic innego w sensownej cenie nie widziałem, a raczej szans, że coś ciekawego w piątek czy w poniedziałek się pojawi to nie ma szans. Na ostatniego Tomb Raidera czy Deusa pewnie musiał poczekać kolejny rok.

      1. MusialemToPowiedziec

       @lemon

       Zakończenia HR były 4ry, choć jedno to było samobójstwo 😛 ..
       I chyba napisali własne zakończenie, łącząc 3 “medialne” wybory na zasadzie “to co Jensen wysłał, Illuminati wysłali własne informacje w youtube’y i nikt nie wiedział, która prawda jest prawdziwa”.

 3. powazny_sam

  Parę pozycji kusi, np. tzw. gikzowy paszkwil roku Fallout 4, czy wychwalane tutaj Cities Skylines… ale kiedy w to wszystko zagrać.

  Wezmę sobie chyba tylko tę nowszą kolonizację (na silniku civ 4), od czasu jak się zrobiło głośno o usa, mam ochotę podbić ten ich kontynent 🙂

 4. brum75 Czytelnik pierwszej klasy

  No jest tego tyle że aż żal nie kupić żeby potem nie grać…
  Ale chyba się wstrzymam, skomasować gotówkę muszę żeby Civ6 przygarnąć w końcu. I PlanetCoastera bo Nitek robi dobrą krecią robotę na pasku wydawcy i mi wsącza jad zakupowy do głowy!
  No dobra, może jakąś głupotkę za 3 wycebulowane z IdleMastea Eurosy 😀

   1. thewhitestar

    @lemon

    Powydziwiam: Dev Tycoon moze i byłby przyjemny, ale szukam czegoś bardziej kompleksowego. Tropiki ogralem przed laty i starczy, a Cities… obawiam się że gra cierpi na brak wyzwania, zwykła piaskownica, a przynajmniej sądzę tak po SimCity4 przy którym ziewalem po 5 minutach.
    RimWorld i PlanetCoaster wyglądają najlepiej ale są bez promo. Na ten moment prowadzi więc Prison Architekt, ale jakoś nie mogę się przekonać do konceptu, wolalbym coś bardziej klasycznego…

    1. lemon

     @thewhitestar

     Okeeej, no to nie pomogę. Na marginesie tylko się zdziwię, czy w Planet Coaster jest jakieś wyzwanie? Patrzyłem trochę na streamy, jak Nitek buduje na luzie co chce i jeździ kolejką. Za to RimWorld rzeczywiście ma wyzwanie, ale na mój gust zbyt rogalowe: jak długo przetrwasz, zanim na pewno wszystko stracisz.

Powrót do artykułu