Star Wars: Battlefront – season pass i nowe tryby rozgrywki.

Zetsubou-san dnia 13 października, 2015 o 11:55    18 

Season pass będzie zawierał 4 pakiety dodatków, posiadacze przepustek sezonowych dostęp do nich otrzymają 2 tygodnie wcześniej. Oprócz tego gracze dostaną emotkę “Strzelił pierwszy”.

Ujawnione tryby rozgrywki są przeznaczone dla małej ilości graczy i stawiają na ścisłą współpracę między nimi.

 • Pierwszy tryb to “Cargo”, naszym zadaniem jest dostać się do bazy wroga, zabrać stamtąd jego ładunek i przetransportować go do swojej. Gracze zagrają w zespołach 6 na 6.
 • Drugi tryb nazywa się “Droid Run”. Po mapie przemieszczają się Droidy GNK, musimy przejąć kontrolę nad wszystkimi wtedy zaczniemy otrzymywać punkty. Tutaj także zagramy 6  na 6.
 •  Ostatni tryb to Hero Hunt. Jak sama nazwa wskazuje zapolujemy na bohatera. Grupa złożona z 7 osób będzie starała pozbyć się silniejszego przeciwnika, ten komu uda się zabić bohatera, zajmie jego miejsce.

Dodaj komentarz18 myśli nt. „Star Wars: Battlefront – season pass i nowe tryby rozgrywki.

 1. PeteScorpio

  Chyba każdy się zgodzi, że Battlefront broni się głównie klimatem Gwiezdnych Wojen więc nowe tryby osadzone w klimatycznych lokacjach mogą wypalić, zwłaszcza jeśli mają być mniejsze. W Becie Bitwa na Hoth, choć epicka, to z czasem męczy, dlatego powrót na Sullust był bardzo smaczny.

  BTW – Season Pass kosztuje 180zł LEL xD Za takiego Ewoka w worku podziękuję, postoję 😉

 2. MusialemToPowiedziec

  Z innych radosnych wieści: EA właśnie ogłosiło, że Battlefront NIE JEST “każualową grą drużynową”, musicie się zebrać i szukać Originów albo innych TeamSpeaków żeby móc sobie pogadać w czasie gry – gra własnego czata nie ma.

  Na konsolach używane jest to, co MS i Sony dostarczają do chatowania, nie mam pojęcia czy pozwala to na powiedzenie randomowi “cover me”, czy to też tylko znajomych łączy.

Powrót do artykułu