Sniper: Ghost Warrior 3 wyłonił się z krzaków

Nitek dnia 15 listopada, 2016 o 17:40    4 

Widać go całkiem nieźle na tych 30 minutach rozgrywki.

Wizualnie spoko, ale dość dobry poziom trzymały też poprzedniczki, więc w tym konkretnym przypadku niewiele to mówi. Chciałbym nie mieć się do czego przyczepić kiedy gra już wyjdzie. Kiedyś w 2017

Dodaj komentarz4 myśli nt. „Sniper: Ghost Warrior 3 wyłonił się z krzaków

  1. lemon

    Ta gra powstaje dłużej niż powinna. Ktoś wysoko postawiony wrzuca do niej, co tylko przyjdzie mu do głowy (np. na cholerę tu zbieranie śmieci i crafting albo wiedźmińskie zmysły? Bo były w grach, które odniosły komercyjny sukces?). Na jakimś etapie prac zdecydowali, że będą robić klon Ubisoftowego Far Cry 3/4, ale obawiam się, że to będzie bieda-klon. Abstrahując od jakości finalnego produktu, ciekawe czy chociaż im się koszty zwrócą.

    PS Ciągle tę samą miejscówkę pokazują i ciągle w nocy.

  2. Goblin_Wizard

    Gość wchodzi do tunelu pod kompleksem – pogoda idealna, widać prawie wszystkie gwiazdy. 30sek później wychodzi z tunelu – pełne zachmurzenie, burza z piorunami, deszcz leje, piździ jak w kieleckiem. Realizm panie! Chwila później w czasie tej samej burzy bohater podkrada się do wartownika, który zupełnie nie zwracając uwagi na to co się dookoła niego dzieje, wypowiada kwestię: “Ale nuda. Szkoda, ze nie wziąłem książki.” Aha… . To samo jacyś naukowcy. Spacerują wolnym krokiem, dyskutują, a to, że im się woda za kołnierz leje? Kto by się tam przejmował jakąś ulewą jak trzeba porozmawiać o dupie Maryni. Wnioskuję, że deszcz dołożyli albo dla efektu albo dla ukrycia niedociągnięć graficznych. Innych powodów nie widzę (i może właśnie o to chodziło).

    W ogóle to się zastanawiam kogo bawi strzelanie do takich manekinów, przy których koń z klapkami na oczach wydaje się mistrzem spostrzegawczości?

Powrót do artykułu