Shantae: Half-Genie Hero jest Ret-2-Go!

Wyspa dnia 22 grudnia, 2016 o 11:26    8 

Następna część świetnej serii platformówek, zaliczyła premierę.

Half-Genie Hero bo taki podtytuł nosi ta część serii, zostało ufundowane na Kicku z pomocą fanów. Dzięki temu Shantae mogło pojawić się na wielu platformach jednocześnie, jako że dotychczas seria wspierana była przez Nintendo, a za tym szedł czasowy exclusive (w serie na PC można było zagrać jakieś rok po premierze na maszynkach od N). Dodatkowo seria z uroczego pixel artu, przeniosła się w świat HD. Nigdy dotąd nie można było zobaczyć Shantae kręcącej bioderkami w takiej jakości i z taka ilością klatek animacji, wygląda to ślicznie.

Jeżeli ktoś lubi “meteroidowe” platformówki to serię polecam gorąco bo to jeden z lepszych przedstawicieli gatunku.

Dodaj komentarz8 myśli nt. „Shantae: Half-Genie Hero jest Ret-2-Go!

 1. Toc85

  Łoł, ludzie chwalą?! Ja próbowałem swego czasu wgryźć się w Shantae and the Pirates’ Curse i się odbiłem. Nieciekawi przeciwnicy kompletnie wyrwani z kontekstu, banalne zagadki, nudne i proste. Jedyne co mi sie podobało to może humor.

  Może dam temu tytułowi drugą szansę… :/

  1. Wyspa Autor tekstu

   @Toc85

   Seria ogólnie na Steam ma od 90 do 97% pozytywów od userów w zależności od odsłony. Jesteś więc chyba jednym z wyjątków :).
   Ale wiadomo gusta są różne, na pewno nie jest to hardcore’owa platformówka, bardziej taka na rozluźnienie, coś jak nowe Raymany :). Mnie tam najbardziej bawi np eksploracja i szukanie sekretów.

Powrót do artykułu