Shadow Tactics w Polsce dostanie edycje kozak

Nitek dnia 9 listopada, 2016 o 14:28    10 

Pudełkową, ale w ogóle sama gra zapowiada się dobrze.

Edyckja Kozak, bo Techland wydaje te swoje edycje pudełkowe wysmarowane dobrem i brokatem, że aż chce się je mieć. Sama gra to wspominani już Commandosi w Japonii, a paczka obrazków, widoczna poniżej, ładuje do pieca. Poniżej przeklejka z info prasowego i trailer, i obrazki.

Oprócz gry w skład Shogun Edition wejdą następujące dodatki:

* Ponad 100-stronicowy artbook połączony z poradnikiem
* 5 kart przedstawiających głównych bohaterów z ich unikatowymi zdolnościami
* 5 pocztówek z gry
* Mapa oraz fanowski plakat
* Płyta ze ścieżką dźwiękową
* Drukowana rozpiska klawiszy i przycisków na padzie
* Certyfikat ninja

Shadow Tactics: Blades of Shogun to szereg złożonych misji wymagających taktycznego myślenia. Do dyspozycji gracza zostaje oddana piątka bohaterów. Ninja najlepiej czuje się pod osłoną cienia, a samuraj Mugen dzięki sile potrafi walczyć z kilkoma przeciwnikami na raz. Gejsza Aiko to mistrzyni kamuflażu, Yuki specjalizuje się w zastawianiu pułapek, z kolei Takuma – w atakach z dystansu. Tylko w pełni wykorzystując indywidualne predyspozycje każdej postaci gracze będą w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom.

Shadow Tactics: Blades of Shogun pojawi się w Polsce na PC już 6 grudnia, wydanie Shogun Edition będzie dostępne w cenie 129,90 zł. Całość przedstawia grafika z wizualizacją wydania.


Shadow Tactics (1) ST_box2D_small Shadow_Tactics_wizualizacja_zawartości Shadow Tactics (7) Shadow Tactics (6) Shadow Tactics (5) Shadow Tactics (4) Shadow Tactics (3) Shadow Tactics (2)

Dodaj komentarz10 myśli nt. „Shadow Tactics w Polsce dostanie edycje kozak

 1. emperorkaligula

  jakie te screeny śliczne! tyranny w predownloadzie już, jak dishonored 2 nie będzie w RHCP to też będzie trzeba brać, a grudzień z warahmmerem i azjatyckim komandosem… komuś nereczkę?

  edytka: no i jeszcze przecież beholder, dziś czy tam jutro premiera 🙁

Powrót do artykułu