Scalebearer to kolejna postać z Quake Champions

Rattie Rat dnia 16 marca, 2017 o 13:19    0 

Niestety nie ma jeszcze żadnej fajnej, filmowej zapowiedzi postaci, tak jak było to w przypadku Nyx. Ale za to wiecie o nowym bohaterze szybciej niż 99% polskich serwisów o grach.

Z krótkiej informacji na stronie dowiadujemy się, iż Scalebearer był niegdyś generałem i postrachem galaktyki, który podbił wiele obcych ziem. W końcu jednak trafiła kosa na kamień i został pokonany przez jakaś inna rasę. Przygotowując się do zemsty odkrył źródło potęgi tejże rasy – starożytną kapliczkę. Oczywiście jak to zwykle bywa, postanowił położyć na niej łapy, co nie skończyło się dla niego dobrze. Przeniesiony do obcego świata, choć z nową mocą, próbuje powrócić w glorii i chwale, by ponownie stanąć na czele wojsk.

Scalebearer cechuje się dość mocną pulą zdrowia i niezgorszym pancerzem. Niestety traci przez to sporo na szybkości. Na szczeście trochę rekompensuje mu to umiejętność specjalna w postaci Szarży Byka. Trafione podczas tejże szarży jednostki dostają sporo obrażeń, a sam Scalebearer jest w trakcie działania umiejętności o wiele bardziej odporny na strzały.

Dodaj komentarz