Są pierwsze oceny Thiefa

Nitek dnia 24 lutego, 2014 o 15:46    38 

Kalejdoskop niskich not.

Kotaku jest na NIE.

Nie wiem co tam w tekście, bo jak pisałem w komentarzach, nie czytam zanim nie zagram, a zagram na pewno. Zatem już niedługo luźne zimne ryby w gadkach zaatakują. Jak tylko będą gotowe, a szklanki puste.

Dodaj komentarz38 myśli nt. „Są pierwsze oceny Thiefa

  1. Mindestens

   @nacho66

   Na ile oceniam jego gust z jego filmików, to o ile doceniam jego uwielbienie dla karcianek, do których nie mam serca czy turówek, którym też sporo niekiedy jestem w stanie wybaczyć, tak moim zdaniem jemu naprawdę niewiele potrzeba, by dobrze się bawić przy grach akcji/strzelankach. Bardziej zniuansowaną opinię można w stosunku do nich usłyszeć… gdzieś, kiedyś, wiele filmików później rzuconą mimochodem przy innej grze.

   Zresztą, nie przypominam sobie, by gdzieś wspominał, że jest die-hard fanem wcześniejszych gier. No, ale jak ma video z Thiefem, to jeszcze nie widziałem. Widziałem za to chwilę stream, który podrzucił trawa parę dni temu i generalnie, jasna krwa, jak trzeci albo czwarty raz zobaczyłem tę samą głupią scenkę odgrywaną przy ataku na strażnika znajdującego się poniżej, miałem dość.

       1. Nitek Autor tekstu De Kuń

        @aihS

        -ed. Gdyby Rambo wyglądał, a resztę miał taką samą jak teraz, równie pysznie wyjebałbym za okno.

        —przykładem miernoty dobrze wyglądającej jest Mafia 2, która wali po głową czerstwą bagietą i pachnie mokrym psem. Mimo physxów. Drugi przykład to Failsassin’s Creed 4.

        tl;dr
        Twój argument jest inwalidą.

        Jeszcze edit. Nawet w rambo była misja z Mafii 2 http://youtu.be/UujGCQQ1DCw?t=6m46s

       2. aihS Webmajster

        @mokraTrawa

        “Spodobało mu się skradanie”, ale jak mój kolega zauważył tak mu się spodobało, że zabił każdego strażnika, którego spotkał bo każdy go zauważył po czym 15 minut narzekał, że combat jest słaby. W ogóle odkąd TB ciśnie w Hearthstone to przestałem oglądać jego filmy bo chyba męczy go granie w co innego. Ten o Banished też jakiś taki z dupy 😉

       3. mokraTrawa

        @aihS

        bo nie umie się skradać co sam mówił 😛

        Banished nie oglądałem, w ogóle jakoś ostatnio albo nie oglądam albo przelatuje kawałkami, bo szkoda mi czasu, ten o Thief obejrzałem, żeby zdecydować czy brać

        a tych hearthstonów to w ogóle mi się nie chce oglądać, wole samemu zagrać

   1. Mindestens

    @jozi

    Obstawiałbym raczej, że jest perfekcyjnie żadna – dla tych, którzy pisali z pozycji psychofanów, było za mało Thiefa, a za dużo Batmana i wszystkiego, co się przewinęło w popularnych grach akcji w ostatnim czasie (jak to pospieszne tup-tup-tup skradając się od czasu do czasu… eeee?), zaś dla reszty za dużo skradania, za mało wybuchów i mordów.

Powrót do artykułu