Ruszyła zbiórka na Bard’s Tale 4

furry dnia 3 czerwca, 2015 o 12:43    9 

Studio inXile polubiło Kickstartera. Polubiło na tyle, że ruszają z kolejnym projektem staroszkolnego cRPG, tym razem chodzi o kontynuację Bard’s Tale. Cóż takiego proponują, że w ciągu pierwszego dnia zebrali ponad połowę z $1,250,000?

BT4_concept_04Bard’s Tale 4 ma być grą dla jednego gracza (single player), w której poprowadzimy drużynę przez podziemia, wypełnione walką, zagadkami i łamigłówkami. Powstanie na silniku Unreal 4 na wszystkie wiodące platformy (PC, Mac, Linux). Dostępna będzie zarówno na Steam jak GOG, prawdopodobnie wybierzemy do której biblioteki chcemy dodać grę, tak było w przypadku Wasteland 2. Na razie nie wiadomo nic o wersji na konsole. Grać będziemy mogli w kilku językach, także po polsku.

Za $20 możemy stać się posiadaczem cyfrowej kopii gry, jeśli dorzucimy się w ciągu pierwszych 24 godzin (zostały dwie) dostaniemy ekstra kopię gry Wasteland 2, Wiedźmin lub Wiedźmin 2 do wyboru. Za dodatkowe $10 Brian Fargo oficjalnie, na piśmie, wybaczy nam naszą piracką przeszłość, choć prawdopodobnie dotyczy to tylko gier przez niego tworzonych.

Wersja pudełkowa, zawierająca poza płytką drukowany podręcznik, mapę gry na tkaninie, artbook oraz CD ze ścieżką dźwiękową kosztuje $95.BT4_concept_03

Jak się zapatrujecie w świetle niejednoznacznych ocen gry Wasteland 2 (do której ciągle nie usiadłem)?

BT4_concept_01
BT4_concept_02

Dodaj komentarz9 myśli nt. „Ruszyła zbiórka na Bard’s Tale 4

  1. Revant

    30 baksów za wydrukowany liścik z skserowanym podpisem, w którym wybacza mi się sprawdzenie ich zbugowanych tytułów przed zakupem? Deal roku 😀 żeby nie było – choć piracę dość często, tak nigdy nie ściągnąłem nic od inxile 😉 sam pomysł po prostu mnie rozśmiesza ;D

Powrót do artykułu