Rozgrywka z Battlefield 1

Nitek dnia 13 czerwca, 2016 o 8:53    16 

Wysypało się materiałów, zatem podrzucam.

Jeśli są jakieś duble dajcie znać. Nie bardzo miałem jak obejrzeć cokolwiek. No i wybaczcie jeśli któryś z jutuberów będzie wywoływał raka.

Dodaj komentarz16 myśli nt. „Rozgrywka z Battlefield 1

     1. Nitek Autor tekstu De Kuń

      @gniewquo

      Wydaje mi się, że ma Verdun i inne tematy w ten deseń nie ma co liczyć w korpo gdzie ważne są dolaresy, bo najzwyczajniej to nie trafi do szerszej publiczności czyli nie opłaca się w to iść.
      Nie oglądałem za wiele i bez sensu trochę oceniać to już teraz, choć nie spodziewałbym się jakichś drastycznych różnic.

 1. Wyspa

  Z tego co zrozumiałem i wyczytałem do tej pory poza pilotem i driverem będą 4 klasy:
  Assault – uzbrojony w broń ppanc i SMG
  Support – uzbrojony w LMG i amunicję
  Medic – broń samopowtarzalna i medkity
  Zwiadowca – Broń powtarzalna + scope i rozpoznanie

  Sporo broni automatycznej, choć to akurat nie dziwi, raczej Dice nie chce zrobić drugiej Red Orchestry więc gameplayowo ma to sens. A że w rzeczywistości co prawda automaty podczas WW1 istniały ale było ich mało na polu walki bo większość była uzbrojona w bron powtarzalną…

  Cóż realistycznego oddania WW1 raczej nie było się co spodziewać, jest to BF jak każdy inny więc dużo akcji i rozpierduchy z pojadami w tle. Co mnie ciekawi bardziej to w końcu powrót do sensowniejszych schematów wyposażenia (przynajmniej tak na papierze to wygląda).
  Fanom serii takie zmiany jak rozdzielenie medyka od assaulta (w końcu) czy dodanie kierowców i pilotów zrobią dużą różnicę. Kto z kolei w serii nigdy nie siedział to jej nie zauważy ;). Ot zabawki się zmieniły, trochę więcej bardziej statycznego uzbrojenia (zeppeliny, działa itp), mniej elektronicznych zabawek za to więcej mele i walka na ciut mniejszych dystansach.

  Mi się te zmiany podobają ale ja z serią siedzę od BF 1942 (2002) i podoba mi się że seria powraca niejako do korzeni, ale to dalej arcade i BF a nie symulator WW1 ;).

 2. borianello

  Mnie kupili. Pewnie, że z realiami nie ma to zapewne nic wspólnego, w sumie, to gdyby nie charakterystyczne czołgi i dwupłatowce, pomyślałbym, że to 2 wojna, a nie 1, ale co tam – gameplay jest ważniejszy niż dekoracje.
  Podoba mi się cholernie model zniszczeń, przypomina nieco BC2.
  Zobaczymy tylko, jak grywalność będzie wyglądać w praktyce – chyba neistety bliżej tej części do BF4 niż BF3.

 3. Revant

  EA widzę, że nie zapomina o swoim złotej kupie ^_^ miało być klimatycznie, miał być szok “bo to je 1, a nie 2 wojna, panie, tego nie jeszcze nie było”, a jest skinpack do BF4…. Jak bardzo chciałoby się zobaczyć Darkest Hour na takim silniku 🙁 right, Zetsu? 😉

Powrót do artykułu