Rozgrywka i fotki z Broken Sword 5

Nitek dnia 2 grudnia, 2013 o 15:17    6 

Wygląda bardzo tak jak powinno. Nie jestem fanem odsłon Brokena w 3D, te ostatnie części trochę obsysały, a przynajmniej tak je zapamiętałem. Pierwszego Brokena pamiętam, że miałem oryginała, jeszcze w czasach kiedy pudełka gier były wielkości Kroniki XX-wieku (pamiętacie w ogóle?) i że uszkodziła mi się płyta nr 2, a raczej nie czytało jej wcale. Nie pamiętam kto był wydawcą, może CD Projekt, ale odesłałem grę i dostałem funfel nówkę Książę i tchórz. Zdaje się, że pełen ochów i achów i “In your face piraci komputeowi” list opublikowano nawet w Secret Service.

Nostalgia. Piękna sprawa.

Broken Sword The Seprent’s Curse wyjdzie w formie epizodów. Pierwszy z nich jeszcze w grudniu, drugi w styczniu.

Dodaj komentarz6 myśli nt. „Rozgrywka i fotki z Broken Sword 5

 1. Tasioros

  Pomyślałem to samo co kolega powyżej.
  Fajnie, że powrócili do klimatycznego, ładnie narysowanego 2D, bo jak sobie przypomnę czwartą część, która dodatkowo była po Polsku i głos podkładał Szyc (co brzmiało strasznie gejnie porównując do oryginalnego głosu George’a), to aż mnie ciarki przechodzą.

 2. Nitek Autor tekstu De Kuń

  Nie wiem czemu epizody. Wiem, że pierwszy już 4 grudnia. Pododbno im się rozrósł pierwszy na tyle, że zdecydowali się go podzielić. Double Fine mogli to oni nie?
  Zwłaszcza, że to projekt Kickstarterowy, a za drugi epizod nie chcą kasy. W przeciwieństwie do Schaffera i spółki. Da się? Da się.

 3. Mindestens

  Filmików nie obejrzę, bo nie zamierzam sobie psuć zabawy, a i tak grę odpalę dopiero po premierze drugiego epizodu.

  A coś mi się nie chce wierzyć, że wyjdzie tak prędko – nie rozpieszczali kickstarterowiczów mailami, ostatni dostałem chyba z półtora miesiąca temu, w którym dowiedziałem się o formie epizodycznej oraz dacie premiery pierwszego, zakładam, że większość informacji przekazywali na swoim forum, na którym nie chciało mi się rejestrować :P. Mimo tego jakoś tak intuicyjnie myślę, że drugi im się obsunie przynajmniej do lutego, Schaffer z Broken Age mówił coś o trzech miesiącach między ukazaniem się epizodów.

  1. Nitek Autor tekstu De Kuń

   @Mindestens

   @mind
   z goga : )
   Broken Sword 5 – The Serpent’s Curse: Season Pass, the complete 2-episode package of the newest entry in the fan-beloved point-and-click saga, is available for pre-orders 20% off on GOG.com. That’s only $19.99 for both the first episode, that’s expected to arrive on December 4, and the second one, coming out Q1 2014

Powrót do artykułu