Rome 2 – życie legionisty

aryman dnia 29 sierpnia, 2013 o 6:41    28 

CA opublikowało ostatnio ciekawy filmik o życiu legionistów. 

Kilka ciekawostek, które warto poznać, by zrozumieć dlaczego najpotężniejsza armia Antyku była najpotężniejszą armią Antyku:

Oczywiście nie mieliby szans w starciu ze współczesnymi wojownikami , o czym przypomni nam poniższy filmik:

Hooah!

Dodaj komentarz28 myśli nt. „Rome 2 – życie legionisty

 1. aryman222 Autor tekstu

  filmik z BF4 jest żartem, nawiązującym do pewnej sytuacji – poczytaj dyskusje pod newsami o BF4 , to skumasz w czym rzecz 🙂 dodatek nie zniknie, ale możesz protestacyjnie napisać newsa nie zawierającego filmiku z BF4…

    1. Goblin_Wizard

     @urt_sth

     Nie wydaje mi się żebym kiedykolwiek pisał, że czytam tylko info o EU (chociaż pamięć może mnie zawodzić). Ba! Na początku czytałem nawet newsy o BF4 dopóki częstotliwość ich pojawiania się nie zaczęła powodować u mnie odruchu wymiotnego. Żeby chociaż te newsy rzeczywiście przynosiły jakieś nowe, ważne informacje to bym rozumiał, ale większość jest tak pasjonująca jak te z serii “Kogo dziś opluł Justin Bieber”. Obejrzałem też ze 3 filmiki z BF4, a wydawało mi się jakbym w kółko oglądał ten sam. Rozumiem, że fanboje BFa z niecierpliwością przebierają nóżkami i smyrają się nawzajem po jajkach no, ale bez przesady. Nawet najlepsza potrwa jedzona codziennie szybko się znudzi.

Powrót do artykułu