Rimworld za cztery dni na Steamie

Nitek dnia 11 lipca, 2016 o 11:30    6 

nadal we wczesnym dostępie, ale z trybem scenariuszy.

To tak gwoli przypomnienia, jakby ktoś się czaił na dobro jakim Rimworld niewątpliwie jest. W dodatku mimo, że wciąż nieskończony, teoretycznie, daje wiele możliwości prowadzenia zabawy w samym sandboksie jaki oferował dotychczas, a dopiero pewnie teraz rozwinie skrzydła. Ostatnio związki między postaciami, zwierzęta, teraz to. Zapowiada się dobry wczesny dostęp. O ile Was ten fakt nie przeraża, szykujcie wiele godzin do sprzeniewierzenia.

Rimworld na gikzie.

Dodaj komentarz6 myśli nt. „Rimworld za cztery dni na Steamie

 1. Fantus

  Rimworld rządzi bardziej niż Prison Architect, a to już osiągnięcie. Jedyne co mi nie podchodzi to walka – coś w niej nie gra, ale trudno mi określić co.
  Teraz ze scenariuszami to już w ogóle się zatracę.

  Preorder jak nic. A w moim przypadku to jest ewenement..

   1. bad_puppy

    @borianello

    ja oglądam gejmpleje od 2 lat i wciąż mi mało, jak mam się do czegoś przyczepić to brak poważnego endgame’u poza coraz bardziej zmasowanymi atakami wroga. możliwe że dzięki steam workshopowi na wiele sposobów to się teraz zmieni, ale łudzę się na coś w rodzaju podróży między krainami na mapie z opcją ataku na sąsiędujące mapki na tej samej zasadzie co obecne raidy AI. powiedzmy że co mapkę możnaby zdobyć pojedynczego techa na końcu drabinki researchu do budowy statku.

Powrót do artykułu