Dodaj komentarz10 myśli nt. „Przecena na Originie

 1. Geralt_Bialy_Wilk

  Szału nie ma. Puszczają za 50zł coś, co Steam wyrzucił ze swojej oferty, bo było nieskończone (Legends of Pegasus) a niektóre rzeczy wychodzą nawet drożej niż na stimowych promocjach 0_o co jest o tyle dziwne, że steam jakoś nie zaszalał w tym roku.

  Od siebie mogę polecić Warlock: Master of the Arcane. Taka Civ5 w Ardanii, fajny TBS jest w tej ofercie za 20pln. Jedyne czego mu IMO brakuje to hot-seat.

  Dead Island GOTY za 20zł to też nienajgorszy deal, choć kto chciał to pewnie kupił taniej niedawno na GMG (było info na gikzie).

 2. Lock

  Pomijając ogólną “wątpliwość” jakości gier spod szyldu EA ostatnimi czasy (tak, wiem, są wyjątki) – taki na przykład Warfighter jest dla mnie warty mniej-więcej tyle, co bilet do kina. Gdyby “stockowo” kosztował 30 zł (lubię popcorn i colę), to może bym się skusił, ale tak…

  Generalnie Origin cienko przędzie, mam nadzieję, że pod EA w końcu ugną się kolanka i się zrestrukturyzują. Wciągnęli tyle dobrych firm produkujących gry, że mogliby wypuścić coś porządnego wreszcie. Za rozsądną cenę.

 3. brokilon

  Że niby nie ma tam fajnych gier? Chociażby takie cudo za jedyne 14.95!
  [quote]Cristiano Ronaldo Freestyle łączy w jednej rewelacyjnej grze unikalne umiejętności piłkarskie Ronaldo oraz jego styl. Pełna setek trików i wyzwań, trybów rozgrywki, a także rozmaitych lokacji ze świata rzeczywistego, gra Cristiano Ronaldo Freestyle jest najlepszym sposobem, by sprawdzić wasze piłkarskie umiejętności na najwyższym poziomie![/quote]

Powrót do artykułu