Project Reality zamienia się w Squad

jozi dnia 11 października, 2014 o 11:29    12 

Zdaje się, że ktoś tu lubi PRkę.

A nie sorry, tylko ja.

W każdym razie czym jest PRka wszyscy na Gikzie wiedzą (a ci co nie wiedzą mogą dowiedzieć się tutaj). Dziś rano okazało się, że twórcy modyfikacji postanowili drastycznie zrewidować swoje plany odnośnie następcy moda. Nowy projekt, powstający w tajemnicy przez ostatnie pół roku, bazuje na silniku Unreal Engine 4 i ma być w pełni komercyjny. Zgodnie z planem w grudniu ma wyjść grywalna/e alfa/demo przy równoczesnym rozpoczęciu zbiórki na kickstarterze. Sama rozgrywka ma być oczywiście mocno zbliżona do tej znanej z battlefieldowego moda czyli duże mapy, dużo pojazdów, dużo teamworku. Pojawił się także pierwszy filmik z rozgrywki – wewnętrzna pre-alfa także nie narzekać.

 

Dodaj komentarz12 myśli nt. „Project Reality zamienia się w Squad

 1. towarzysz

  jozi cannot into reading…

  http://i.imgur.com/4hec1jF.png

  http://puu.sh/c7JKV/0d2aa4965c.jpg

  W skrócie będzie Squad i PR2 i może nawet mod do Army 3. Jeśli zapytać jednak mnie to jakiekolwiek szansę ma tylko ten komercyjny Squad, o PR2 dawno nic nie wyszło a o modzie do A3 słyszałem jeszcze przed jej premierą, teraz cisza, zresztą ten do A2 był beznadziejny więc płaczu nie ma.

  Jak już jozi buła daje linka na forum PRTA to warto wspomnieć o ich turnieju, bardzo interesująco się zapowiadającym http://www.prtournament.com/

Powrót do artykułu