Project Eternity szaleje

mokraTrawa dnia 27 września, 2012 o 8:04    1 

Pękło 2 mln $! A do końca zbiórki zostało 19 dni. Kolejny próg to 3 dodatkowe wersje językowe (napisy po francusku, niemiecku i hiszpańsku),pojawi się nowa frakcja wraz z zamieszkanym przez nią rozległym terytorium oraz jeszcze jeden towarzysz. Twórcy dodali nowy próg 2,3 mln $. Jeżeli uda się tyle zebrać otrzymamy nową rasę Godlike. Posiadają niecodzienny wygląd, nadnaturalne zdolności, przez co budzą albo zazdrość, albo nienawiść. Otrzymamy także smaczek w postaci 3 trybów trudności: Expert Mode, Trial of Iron, oraz Path of the Damned. 

Expert Mode to tryb dla hardkorów. Wyłączy on wszelkie dodatkowe informacje i wskazówki dotyczące sposobu ukończenia zadań oraz miejsc, w jakie należy dotrzeć. Uczyni także rozgrywkęj realistyczniejszą i co za tym idzie, bardziej wymagającą.

Trial of Iron – wszlekie poczynania będą zapisywane na jednym sejwie. Tak więc nie będzie można się cofnąć do zapisy jak coś nam nie pójdzie, tylko trzeba będzie zaczynać grę od nowa, albo jakoś radzić sobie dalej.

Path of the Damned – trzeba będzie podchodzić do walki taktycznie i ostrożnie, gdyż wszyscy napotkani przeciwnicy poruszać się mają w dobrze zorganizowanych grupach

Wszystkie tryby będzie się dało włączyć jednocześnie, albo wybrać część elementów które nam pasują. Np włączamy tryb ekspert mode, ale zostawiamy podpowiedzi i do tego dorzucamy trial of iron.

Ciekawe co dalej wymyślą po przekroczeniu 2,3 mln $

Więcej przeczytasz: {“examplelinkURL_item”

Dodaj komentarzJedna myśl nt. „Project Eternity szaleje

Powrót do artykułu