Premiera Trine Enchanted Edition; łowcy znajdziek docierają do obrazka sugerującego Trine 3

Mindestens dnia 26 lipca, 2014 o 17:46    3 

Podbajerzona silnikiem dwójki część pierwsza.

Trine Enchanted Edition miało swoją premierę dwa dni temu. Oryginalna wersja gry z 2009 została podbita do wersji silnika użytej do stworzenia kontynuacji z 2012 oraz późniejszego DLC Goblin Menace (pyszności! A ja nie znoszę platformówek, dkn). Z tej okazji do piątego sierpnia na Steamie można podnieść jedynkę za 2 Euro czy pełne wydanie dwójki za 3,39 Ojro.

Wydaje mi się, że to świetna okazja do zapoznania się z grą lub powrotu do baśniowego świata Trine, z której sam na pewno skorzystam, by przekonać się, co się zmieniło, a co pozostało niezmienione (miodność!).

Niektórzy zdążyli już z niej skorzystać – na steamowym forum gry doszperałem się do wątku, w którym użytkownik Steama Loretokartakan informuje, iż znalazłszy wszystkie znajdźki na jednym z leveli, odblokował obrazek przedstawiający wieże czegoś przypominającego obserwatorium astronomiczne (teleskop zaś wygląda mi jak ten z samego początku Trine, którego używa mag). Obrazek podpisany jest “Nowa przygoda czeka!”.

Trine3_teaser

W podobnym stylu Frozenbyte Studios zapowiedziało już kiedyś prace nad Trine 2 – wówczas był to obrazek przedstawiający smoka z ostatniego poziomu, podpisany “Opowieść dopiero się zaczęła”…

Hype na trójkę uważam za otwarty!

Szczęśliwie dla miłośników calakowania gier, którym pojawienie się miesiąc temu bety Zaczarowanej Edycji mogło zrujnować 100%, jedyne dodane osiągnięcie wymaga wyłącznie odpalenia nowej wersji gry. Ale nie ma się co oszukiwać, że po ponownym włączeniu gry na tym się poprzestanie, prawda?

Dodaj komentarz3 myśli nt. „Premiera Trine Enchanted Edition; łowcy znajdziek docierają do obrazka sugerującego Trine 3

Powrót do artykułu