Premiera SimCity na MACach także nie bez problemów

Nitek dnia 30 sierpnia, 2013 o 10:45    3 

A mówią, że człowiek uczy się na błędach. Cóż.

Premiera SimCity – pamiętamy [*] To pół roku temu internet zalała fala niezadowolonych klientów EA. Wielka wtopa jaką okazała się premiera tego tytułu odbiła się echem w najdalszych zakątkach sieci. Samo EA w końcu posypało głowę popiołem i za wszelkie trudy dała graczom darmową grę (wziąłem Bejeweled 3, haha). O rozczarowaniu finalną grą nie wspomnę. Wszystko wskazuje, że Maki mają powtórkę z rozrywki.

Gracze na forum EA raportują, że gry nie da się zainstalować, a także sami sobie przekazują rozwiązania zaistniałych problemów jak choćby błędu mutexALert, który blokuje instalację gry na OS pracującym w innym języku niż angielski. Okazuje się także, że gra nie wspiera najnowszej wersji systemu Mac OS 10.7.4, ani nadchodzącej bety.

Techniczni z EA już pochylają się nad problemem, ale sytuacja jest kuriozalna. Naprawdę nie dało się tego sprawdzić wcześniej?

Kupując grę czy to na PC czy MACa dostajemy wersje na oba systemy. O SimCity pisaliśmy swojego czasu TU i TU. Origin pokazuje, że ostatnio grałem 16 marca. Niech tak zostanie.

Dodaj komentarz3 myśli nt. „Premiera SimCity na MACach także nie bez problemów

Powrót do artykułu