Dodaj komentarz9 myśli nt. „DARMOWY WEEKEND – Poza większą ilością mielonego, w Killing Floor 2 zagramy teraz rycerzem z Chivalry

  1. MusialemToPowiedziec

   @Revant

   No i co, bierzesz? 😀

   Jakby ktoś się głowił, czy warto Deluxe Edition: dodaje kosmetyczne DLC “DJ Scully” i kilka kosmetycznych itemków typu słuchawki czy kapelusze.

   Plus soundtrack.

   W przypadku Polski (i reszty EU2) jak się ma zamiar spędzić 1000 godzin to warto porządnie rozważyć, bo z jakiegoś powodu kupno całości od razu jest tańsze niż dokupienie upgrade – u nas różnica między podstawką a digital to 5 euro, a EU1 czy USA różnica to właśnie 10$€, więc cena upgrade’a też jest 10€.

 1. MusialemToPowiedziec

  Z innych wieści o KF2: będą mikrotransakcje, już można głosować w Workshopie czy chcemy infuły dla postaci księdza w KF2. Albo kowbojskiego kapelusza dla niemal wszystkich.

  Jak mój znajomy się zbierze i coś wrzuci, to pomożecie mu zarobić kilka(set) (tysięcy) euro? 😀

 2. PeteScorpio

  Ciekawa sprawa. Ostatnio Chivalry szturmem zdobywa inne produkcje. W Rocket League dostaniemy flagi z logiem Zakonu Masona i Rycerzy Agathy, z kolei w Chivalry:Medieval Warfare dostaniemy logo Rakietowej Ligi na nasz rynsztunek. Ot taka wojna podjazdowa Torn Banner Studios 😉

Powrót do artykułu