Portal w formie pinballa? Da się

Nitek dnia 22 maja, 2015 o 11:59    3 

Za sprawą Zen Pinballa.

To w ogóle jest fajny pinball (nadal tęskno za Pinball Dreams), nie tylko jeśli chodzi o użytek z marki Portal, ale ogólnie. Stołów tam bez liku, choć kosztują niemało, ale wszystkich dotychczasowych realizacja była niekiepska. Ostatnio bawiłem się wybornie przy paczce Gwiezdno Wojennych ustrojstw. Były przednie. Niedawno dodano Walking Dead, teraz Portal. I są smaczki. Choć to tylko Pinball.

Zdaje się, że samego Pinballa można popykać za darmo za pomocą dema. Nie polecam zaglądać w paczki ze stołami. Można się przewrócić (164,65€). De facto Zen Studios nie kryją się z tym, że DLCki lubią i taką politykę obrali na starcie Pinballi dobrych.

Dodaj komentarz3 myśli nt. „Portal w formie pinballa? Da się

  1. Nitek Autor tekstu De Kuń

   @shani

   Zgodnie z opisem tego dema, tak na steamie napisane jest, dają czasowy dostęp do wszystkich stołów to zawsze można rzucić okiem co tam.
   Sam Pinballa FX mam, jak i większość, bo kiedyś coś dali w #cebulbundl i to jest serio niekiepska sprawa. Nieważne na jakim stole. To po prostu dobry pinball.

   ed. cenowo widzę, że za 10 euro jest dostępny core pack, paczka z kilkoma stołami i potem dokupujesz co tam sobie chcesz. paczki za dychacza i piątaka, pojedyncze stoły za trójkę

Powrót do artykułu