Dodaj komentarz



21 myśli nt. „Porównanie PS3 i PS4 na przykładzie video z Asssassin’s Creed IV

    1. aihS Webmajster

      @Makbeton

      Oczywisty troll jest oczywisty, ale odpowiem – porównaj sobie tytuły startowe na obecnej generacji do tego co jest teraz, tu będzie podobnie. Gdyby na tym filmiku był jeszcze PeCet to doszłoby pewnie parę szejderów, bloomy, hdry i inne oczojebki, ale niczym więcej od wersji PS4 różnić się nie będzie. Powiedz proszę, że nie oceniasz mocy sprzętu poprzez wygląd gry, która na jednym silniku musi pójść na kuchenkach gazowych, mikrofalówkach i maszynach do pisania 😉

  1. Ulv

    Grafika już dawno wskoczyła dla mnie na taki poziom, że przy oglądaniu takich filmików muszę za mocno wysilać wzrok, żeby zobaczyć różnice. I potem robię wielkie gały jak ktoś wrzuca jakiś filmik z hasłem: “ZOMG, obczajta jaka dupna grafa” kiedy dla mnie coś wygląda ładnie.

        1. slowman

          @gniewquo

          Bo nigdy nie jest przecież tak, że cały czas podziwiasz jak to grafika jest szczegółowa. Wydaje mi się nawet, że tylko na początku ona rzeczywiście robi różnice, by później, po kilku godzinach gry, stała się czymś zwyczajnym Przynajmniej, jeśli koła nie są ośmiokątami, ewentualnie nagą Triss 😉 Z tego powodu bardziej mnie jarało zawsze, że mogę coś przewrócić, niż to jak ładnie i realistycznie to wygląda.

          1. Yosh

            @slowman

            O przepraszam, tutaj jawnie lina jest łamana na 10-cio kąt (0:58 w filmiku, I mi tu nie wmawiać, że na takich statkach takie wały przed sterem są 10 kątne – bo ta lina zbyt dobrze się na tych kątach łamie)

            Co prawda, nie pokazali tego w wersji na PS4 – pewnie jest tak samo i się wstydzili…

    1. Marcin O

      @borianello

      Jak dla mnie też różnice są z grubsza pomijalne. No widać , że woda ładniejsza- bardziej realistyczna.
      Chyba wychowaliśmy się na grach z grafiką Wolfenstein 3D i w chwili obecnej dla nas grafa i tak wygląda bardzo ładnie i efektownie.
      Różnice tylko w mechanice ruchu widać głównie.

Powrót do artykułu