Poniedziałek pełen promocji (głównie bundle)

MusialemToPowiedziec dnia 19 stycznia, 2015 o 21:58    13 

Ale także Resident Evil HD Remastered

Zaczniemy od największej gry. Na Nuuvem można dostać REHDRe mniej więcej €11.5, i jest to klucz z zawartością pre-orderową (artbook, soundtrack).

Indie Gala ma kolejnego cotygodniowego bundle’a, jak zwykle przez pierwsze 24 godziny taniej ($1.5 jak się używa USAńskiego proxy).

BundleStars ma dwa bundle. Vendetta Flash zawierające m.in. Sniper Kwadratowe Koła Warrior 2, Alien Rage i Disciples 3 Reincarnation (aka, najlepsze wydanie D3) oraz Fully Loaded gdzie znam Dark (co najwyżej średnia skradanka wyróżniająca się tym, że jesteśmy wampirem) i Z (taka stara strategia). Zalecam odświeżenie znajomości z USAńczykami albo zapoznanie się z USAńskim proxy albo coś, bo dzięki VATom to już nawet nie jest $1=€1.

Dodatkowe info: BundleStars będzie wypuszczać w najbliższych dniach paczkę za paczką.

Ponoć też z okazji jakieś rocznicy wyprzedaż na PSN. Z tego co słyszę nawet GabeN padł ze śmiechu widząc “promocje”, ale sam cen nie oglądałem, więc nie wiem ile w tym prawdy.

Dodaj komentarz13 myśli nt. „Poniedziałek pełen promocji (głównie bundle)

 1. Revant

  Dla zainteresowanych – można zakupić klucz do GTA V na nuuvem za ok 130 zł, zdaje się bez region blocka, ale z dużym prawdopodobieństwem, że tylko do użytku w Rockstar Club = wersja non-steam. no i ogólnie mają fajne obniżki (np. batman pack za ok 21 zł)

 2. Iago

  A we wtorek dali Theme Hospital na Originie za darmo. Yeah!

  Edytka: Humble Card Games Bundle zawiera:

  za darmo: Card City Nights (DRM-free i DIY) i Escape from the Aliens in Outer Space (DIY)

  za “ile chcesz”: Scrolls (kod do rejestracji na stronie), Star Realms (kod do rejestracji pełnej wersji), SolForge Dinosaur Starter (Steam Early Access game), Talisman pack (Talisman: Digital Edition, Martyr & Gambler char-packi, Talisman Prologue; wszystko na Steam). Kody do Steama od 1$ (w tym także kod do steamowej wersji Card City Nights). Dojdzie jeszcze jedna gra.

  za BTA: Magic 2015 Special Edition + Garruk’s Revenge expansion (kod Steam), Dominion Online: Seaside Expansion (tylko dodatek, podstawka jest F2P, do gry przez przeglądarkę), 2 startery do SolForge (drugi Dinosaur; Death March + 1300 gold do in-game store). Dojdą nowe gry. W tej chwili BTA wynosi 6.14$

  za 12$: Intrigue & Prosperity expansions do Dominion Online, Scrolls Humble Deluxe Edition (2 avatary, 2 decki tematyczne), Card Hunter – Basic Edition (premium na m-c i cała kupa dodatków do F2P gry Card Hunter)

  za 35$: fizyczna kopia gry Star Realms + koszulka.

  Dużo goodies. I świetny sposób na napędzenie graczy do Scrolls 😛

 3. MusialemToPowiedziec Autor tekstu

  Zgodnie z zapowiedzią, Bundle Stars dorzuciło więcej bundli. IMO nic specjalnego – bilardy oraz nawet-nie-pamiętam-co. Jeszcze trochę tego będzie, jak coś lepszego (np. Batman Bundle) to zrobie newsa, a jak nie to nawet nie wspomnę 😛

Powrót do artykułu