Dodaj komentarz25 myśli nt. „Pół godziny fragów z bety multi Black Ops 3

     1. lehusan

      @Nitek

      Wczoraj gdzieś w necie mi śmignął Evolve właśnie i zacząłem się zastanawiać, czy ta gra jeszcze żyje? Co do CoDa – to wystarczy wejść na serwer, być zajebistym przez 10 min, wyjść i położyć się spać 🙂 akuratnie pasuje do pokładów mojego wolnego czasu.

      1. Nitek Autor tekstu De Kuń

       @lehusan

       Tak, to jest fakt, COD ma to do siebie, że kiedy nie włączysz, jesteś w stanie rządzić i mieć dobry humor. Może dlatego skaczę do teraz czasem w AW. Szybkie ADHD, duży epenis przez k/d większe niż stosunek wygranych wyścigów w GTA V i mogę się prężyć przed lustrem, bo jestem taki zajebisty.
       Zresztą tak jak ostatnio ktoś wspominał, to taki inny rodzaj multi od BFa/RO2 i reszty.

       A w Evolve grają ostatnio tylko setki? MTP coś mówił niedawno chyba. Ale wiesz, ruszył drugi sezon dodatków do gry (wtf)

     1. Nitek Autor tekstu De Kuń

      @aihS

      Czytałem gdzieś ostatnio, że treyarch chce pecetom zrobić dobrze, tak jak kiedyś, tak jak powinien. Co przywodzi na myśl czasy W@W, bo tam na konsolach nie było dedyków (choć obiecali), ale ostały się na pecetach.
      I ten moment kiedy pecety się śmiały z konsol, że mają najlepiej i mają darmowe DLC, a konsole płacą. Tja. good ol times

 1. EveryEnd

  Trochę klaustrofobiczna ta plansza. Na ile osób w ostatnich CODach są gry? Ostatni COD jaki mocno grałem, to było MW i tam jednak trochę osób na planszy się przewijało.

  Trochę festyniarskie są te ikonki przy kilach, double killach itd.

Powrót do artykułu