Pocztówki ze Skywinda wyglądają pysznie

Nitek dnia 8 stycznia, 2014 o 8:59    12 

Skywind to projekt modyfikacji przenoszącej Morrowinda na trzewia Skyrima. Tak dla przypomnienia.

Dodaj komentarz12 myśli nt. „Pocztówki ze Skywinda wyglądają pysznie

   1. bosman_plama

    @MusialemToPowiedziec

    Hehehehe, ale mnie nie chodzi o to, że grafika taka śliczna, a w oryginalnym Morrowindzie już przestarzała.
    Bardzo zielono jest na tych przedstawionych obrazkach, ani jednego nie ma z pustyni, albo z mniej zielonych gór. Owszem, takie krajobrazy też się zdarzały i to już na początku gry, jednak ten tytuł kojarzę raczej z burzami pyłowymi i krajobrazami pustynnymi, z miastami stosunkowo prostych kamiennych domów i kamiennych dróg, raczej ubogimi w zielona roślinność.

     1. iHS

      @Nitek

      Właśnie wczoraj w Skyrimie, co go żem zdobył świąteczną porą (za 50 zeta wszystkie dodatki – paaaaanie) włączyłem z ciekawości mody rozmaite, i z widoków zapierających dech w piersiach zrobiły się pejzaże powstrzymujące mocz w cewce. Komputer przy okazji zaczął się nieco krztusić, zalecane osatecznie było 8 giga i gtx 660, a mnie po godzinie rozbolała głowa od efektu rozmycia przy ruchu. Zawołałem żonę coby popatrzyła jak wygląda zorza polarna – siedzieliśmy w milczeniu i oglądaliśmy, aż zaczęło się zmierzchać za oknem.

      1. Matelan

       @iHS

       To samo u mnie. Już sam mod, który zmienia chmury daje takie efekty w wyglądzie gry, że łoooo…
       W ogóle Skyrim po zmienieniu talentów + dodaniu hipotermii, głodu, pragnienia, zmęczenia i urazów + podkręcenie klimatu zrobił się tak ciekawą i zabawną grą, że zapowiada sie na kolejne setki godzin zabawy 🙂

Powrót do artykułu