Torchlight za darmo, Torchlight 2 za 5$

amonlb dnia 26 listopada, 2014 o 0:56    6 

Jak w tytule. Producent udostępnił info że rozdaje pochodnie!

Torchlight 1 można pobrać za darmo i pykać do upadłego lub do wyczerpania się zasobów gry co nie trwa długo. Może się komuś będzie chciało i nie kupił wcześniej w promocji bundlu czy innej przecenie.

Torchlight 2 natomiast za 5$ to nadal niezły deal. Mnogość modów do tej gry wydłuża jej żywot o całe sterty potionów więc warto pyknąć chociaż kilka godzin. Dawno nie grałem ale ostatnio jak byłem to samych klas postaci zrobionych przez modderów było ze 20, a mod The SynergiesMOD dodaje 28 nowych poziomów lochów klase nekromanty i sporo innej zawartości.

Haczyk?
Jest, a jakże. Trzeba wysłać mi swój palec prawej ręki.
Tak serio to jest gorzej – trzeba zainstalować kolejnego wannabe steam clienta   Arc Perfect World Entertainment  no i mówią, że limited time only…

Jak ktoś woli na znanym portalu aukcyjnym robić zakupy to:
Jedyneczka lata po +/- 10 zł
Dwójeczka po 16-20 zł
U resselerów ofc.

Szczegóły w źródełku

Dodaj komentarz6 myśli nt. „Torchlight za darmo, Torchlight 2 za 5$

 1. aihS Webmajster

  do wyczerpania się zasobów gry co nie trwa długo
  Nie żeby z Torchlight I dało się spędzić setki godzin, ale akurat mówienie o wyczerpaniu contentu są chybione gdyż TL1 posiada Endless Dungeon, który to loch posiada nieskończoną ilość poziomów 🙂

  1. amonlb Autor tekstu

   @aihS

   Może i chybione mój błąd. 🙂 Zapomniałem o istnieniu tej opcji ale pamiętam że nie pograłem długo. Gra bardzo mi się podobała ale nie dawała tyle satysfakcji z grindu co niegdyś Diablo 2.

   Torchlight 2 to zupełnie inna bajka. 😉

   1. Arachnos

    @powazny_sam

    No ja jeszcze mam wersję pudełkową “spolonizowną” i tam nawet mody nie bardzo chciały śmigać. Właśnie dlatego jak zobaczyłem za friko na GOGu to się ucieszyłem, bo choć pierwszy Torchlight jest świetny to niektóre rozwiązania (ramki wokół nazw przedmiotów na ziemi, brak możliwości respec) po prostu mi nie leżały i bez modów nie mogłem się przemóc. Warto sobie grę przypomnieć, ja w sumie niedawno ją ukończyłem tak na full i byłem bardzo miło zaskoczony jakością.

Powrót do artykułu