Plotka – czekacie na betę Titanfall? Good news everyone

Nitek dnia 24 stycznia, 2014 o 20:51    37 

Co prawda w alfę można popykać na XONE, jednak beta nadchodzi.

Na PC.

Screen-Shot-2014-01-24-at-10.50.32-AM

 

Niestety w wersja polska Origin nie ma stosownej informacji., ale to dlatego, że została skasowana całkowicie, z każdej wersji oprogramowania. Ktoś się omsknął? Pozostało czekać. O ile ktoś czeka w ogóle jeszcze na pykanie Tytanami.

Dodaj komentarz37 myśli nt. „Plotka – czekacie na betę Titanfall? Good news everyone

   1. MusialemToPowiedziec

    @Nitek

    Mikropłatności w ogóle, czy Pay2Win?

    Bo skoro mikrusy tak dobrze przyjęły się w CSGO, to aż dziwne że inni nie ściągną podobnego modelu – np. co tydzień jedna darmowa skórka na mecha czy broń, a jak ci się nie podoba, to 5 można wymienić na jakaś totalnie randomową inną.

    A jak nie chcesz tak się bawić, to za dolara każda w sklepiku.

 1. Tasioros

  Nie w temacie, ale co tam.
  Primo. Właśnie piję niedobrą whiskey. Dostałem ją. Ktoś, gdzieś w internecie określił jej smak, jakby lizał zawilgotniałą ścianę poniemieckiego bunkra – coś w tym jest. Blue Barrel się zwie – nie polecam. Bez coli i samozaparcia nie przejdzie. Straszny bimber.
  Secundo. Do tego w TV leciał film: Miszyn Impossibru 2 czy jakoś tak. Ja pierdzielę, jaki ten film jest głupi – nigdy go nie obejrzałem w całości i raczej nie zamierzam.
  Tertio. Skończył mi się serial: The Wire. Co teraz? Sons of Anarchy, The Killing, czy może coś innego?

    1. Tasioros

     @Twoja_Stara

     Zanotowywuję Archer – nie słyszał żem o tym, a wygląda jak “coś innego”, tym bardziej, że animacja. Sam nie wiem czy szukam klimatu ciężkiego, czy bardziej luźnego. A może po prostu coś dobrego. Ale że akurat zapuszczam stare Prodigy (do złej whiskey pasuje jak ulał) to chyba bardziej szykuję się na coś ciężkiego, ewentualnie porąbanego.

   1. Tasioros

    @Yerz

    Jakbym tym czymś kogoś częstował, to by mi głupio było. Więc nie podzielenie się świadczy o mych dobrych manierach. Ale nazbieram jakieś browary czy coś i nawiedzę Cię obczaić Twój sprzęt (ja pierdzielę, ależ to gejowo brzmi).
    UWAGA! Nakur… rozdaję browary pod mym postem!

  1. SzalonyBlazen

   @Tasioros

   To polecam zamiast niedobrej rudej wódy na myszach takli zestaw:
   1 l spirytusu + sok z 6 cytryn + 1 i 1/4 szklanki cukru + 2 l wody przegotowanej/butelkowej. Mieszamy i voilà mamy na weekend małe co nieco 😉
   P.S. Nie musi się przegryzać 😉 Można pić prosto z garnka 🙂

Powrót do artykułu