Planetary Annihilation z kampanią dla pojedynczego gracza

mokraTrawa dnia 23 maja, 2014 o 11:48    5 

Duchowy następca Total Annihilation – otrzymało kampanię dla pojedycznego gracza. Wcielamy się w dowódcę z ograniczonym drzewkiem technologicznym. Wszystkie elementy rozgrywki generowane są losowo, więc za każdym razem natkniemy się na inne planety, przedmioty, mapy czy umiejętności.

Do 25 maja można kupić 40% taniej (około 28 euro). Tytuł cały czas jest w Early Access.

Dodaj komentarz5 myśli nt. „Planetary Annihilation z kampanią dla pojedynczego gracza

 1. Nitek De Kuń

  https://www.gikz.pl/artykuly/luzne-gadki-gry/luzne-gadki-planetary-annihilation-beta/ chociaż trochę już nieaktualne, bo i graficznie jest lepiej, z optymalizacją jest lepiej i generalnie jest okej. Tylko nigdy nie trafiłem na układ z planetami do zniszczenia, a nie każdą się da.

  W potyczkach skirmishowych AI trochę leży, bo można szybko czmychnąć na planetę obok, a ta nie leci. Pewnie sprawy mają się inaczej jeśli chodzi o multi z człeniem, ale tego nie było mi dane.

 2. sunrrrise Mistrz złotej łopaty

  Przyglądam się temu projektowi od jakiegoś czasu i myślę, że Planetary Annihilation wygląda bardzo ciekawie, choć nie lubię RTS . Może nawet rozważe zakup bo Total Annihilation to w sumie mój ulubiony RTS, nawet Age Of Empires mnie tak nie wciągnęło (Original War to raczej mRTS). Tylko ta cena…

  A to znacie?

  http://springrts.com/

  Aha, jeszcze coś:

  Total Annihilation rzondzi, a StarCraft ssie pauke!

  (ucieka!)

Powrót do artykułu