Dodaj komentarz13 myśli nt. „Pierwszy zwiastun Enemy Front

  1. bosman_plama

    A to nie miała być fajna strzelanka w starym stylu? Co ma z tym wspólnego Powstanie Warszawskie? Zmienili koncepcję całej gry, bo zbliża się okrągła rocznica? A może ot, tak se machnęli filmik o zabijaniu kobiet i dzieci, bo już kiedyś martwe dziecko sprzedało taką se grę i liczą na powtórkę?
    O ile to nie będzie gra o pluszowym misiu mścicielu wypruwającym flaki Niemcom, albo o przemykaniu się przez ruiny Warszawy bezbronnym dziesięciolatkiem, to za taki trailer nie kupię tej gry, choć kiedyś tam, dawno temu, miałem na to ochotę.

  2. Kerdej99

    Uważam, że ten zwiastun jest niesmaczny. Najpierw zapowiadają coś w stylu Wolfensteina, a teraz jakieś smutne coś, bo przecież to ostatnio znowu temat. Daleki jestem od stwierdzenia, że o Powstaniu nie powinno się robić gier, uważam nawet, że dałoby się całkiem nieźle (chociaż sandbox o partyzantach w okupowanej Warszawie i okolicach byłby ciekawszy)- tylko co niby ten filmik ma przedstawiać? Kupcie naszą grę, bo co? Jesteśmy patriotami? Przy tym podają, że to największe powstanie zbrojne , zestawiając tą informację z liczną poległych cywili i zniszczeniem miasta- to wtedy dobre to Powstanie, czy nie?

Powrót do artykułu