Pierwszy unboxing Steam Machines

mokraTrawa dnia 15 grudnia, 2013 o 13:08    7 

Była premiera SteamOS i równocześnie pierwsze Steam Machines trafiały do wylosowanych osób. Jak można się domyślać ludzie będą robili unboxingi. Oto pierwszy z nich

Dodaj komentarz7 myśli nt. „Pierwszy unboxing Steam Machines

  1. MusialemToPowiedziec

   @MAXymilian

   Nie przesadzaj, żadnej wojny nie będzie. Albo SteamOS będzie wspierany przez gry AAA i wtedy Windows przejdzie na drugą pozycję w opcjach bootowania, albo nie będzie wspierany przez gry AAA i jego udział w rynku będzie minimalny.

   Żeby wojna była, to obydwie strony muszą chcieć walczyć. A MS oddał walkę już dawno temu, czego ostatnim dowodem jest ich “kochamy graczy PCowych” dlatego takie Fable 3 dalej będzie wymagać GfWL nawet po zamknięciu tej usługi.

    1. MusialemToPowiedziec

     @amonlb

     Czyli powtórka z rozrywki. Linuxiarze od dawna się mordują w imię tego czy tamtego distro i tak dalej.

     Z Windowsami jest łatwiej. Ludzie się pomordują, aż MS wyciągnie wtyczkę i koniec.
     Główny powód dla którego przesiadłem się na XP z 98ki – pojawiła się n-ta gra, która chodziła tylko na XP, a jednocześnie pierwsza na której mi zależało 😛

  1. Twoja_Stara

   @Mathiuss

   Huehuehue, nagle MS jest ten dobry?
   Nikt nie kaze ci kupowac, sOS jest dostepny za darmo.
   sOS jak z reszta jest napisane w instrukcji, nie ma za zadanie zastapic windowsa, spelniac zadanie salonowego OSa zoptymalizowanego do uzywania pada i telewizora.
   Jedyna rzecza ktora w tej chwili przemawialaby na korzysc sOS wzgledem Win na pctach to wydajnosc i dostepnosc gier AAA. Jesli rzeczywiscie na sOS gry beda chdzily lepiej niz na windowsie – czytaj wiecej klatek na tych samych bebechach, to to przyciagnie graczy do jego instalacji.
   A czy akurat zdecydujesz sie na sOS na swoim kompie, czy zlozysz sobie kompa pod sOS, czy kupisz gotowego steam machine z padem itd, czy kupisz steam machine i zbrukasz go windowsem to juz do ciebie nalezy. W kazdym razie, placic za nic nie musisz jak nie chcesz.

Powrót do artykułu