Pierwsze spojrzenie na zielonowłosego nemezis Batmana – dobra jakość

Nitek dnia 14 lipca, 2015 o 0:00    14 

Jokera w wykonaniu Leto rzecz jasna.

Nie ma go tam zbyt wiele, ledwo wyściubia nos na kilka sekund, ale można go i zobaczyć i usłyszeć, choć oba warianty ssą, bo trailer ktoś nagrywał farelką.

 

Dodaj komentarz14 myśli nt. „Pierwsze spojrzenie na zielonowłosego nemezis Batmana – dobra jakość

 1. Revant

  Ktoś wie czy ten film będzie połączony z uniwersum budowanym m.in. przez nadchodzący Superman vs Batman? W zwiastunie widać batmana na dachu samochodu.

  Nie kupuje też tego Jokera. Rozumiem, że Jared chce zrobić własnego, aby odciąć się zwłaszcza od Heatha, ale przypomina raczej takiego “czarnego” Jokera, z joł joł, a nie pięknym i czystym szaleństwem z ogromną dozą intelektu.

  1. projan

   @Revant

   Czy ja widzę ocenę postaci po 3 sekundach jej pobytu na ekranie? Może od razu recenzję filmu? 😛
   Ja też uwielbiam Jokera Ledgera i jeśli chodzi o tą postać jestem spełniony (ostatnio obejrzałem jeszcze raz, to jego film) i niestety ten musi być inny. Mam nadzieję że będzie wystarczająco dobry.

   Chodziło o tego Batmana w 2:09? Haha. 🙂

   2:32 jest najlepsze 🙂

   1. Revant

    @projan

    Widzisz, sam podkreślasz “mam nadzieje, że będzie WYSTARCZAJĄCO dobry”, czyli też nie jesteś zachwycony tym co zaprezentowali 😉 dla mnie może być inny, ale niech zachowają piękno postaci Jokera – ogromny intelekt i klasa schowana pod przykrywką głupkowatego klauna. Tutaj zaś raczej dostaniemy niezłego świra, ale lansiarza. Ogólnie nie jestem zachwycony całym trailerem i spodziewam się, że nie przeskoczą animki z przed kilku lat. Film jaki będzie – zobaczymy, każdy ma jednak prawo wyrazić swoje obawy 😛

    1. projan

     @Revant

     Zauważ, że napisałem “BĘDZIE wystarczająco dobry” a nie że JEST. 🙂 Nie oceniam tego co zobaczyłem. Poker face. Chociaż przyznam że po prostu chyba nic po poprzedniku by mnie nie ruszyło. Może to być genialne, może być kupą. 😉 Sam jestem ciekawy, bo Leto ma koszmarnie trudne zadanie.
     Każdy ma prawo do obaw i opinii, ale ja jestem po prostu zdumiony jak wiele informacji można wyciągnąć z tej chwili w której Joker pojawia się na ekranie. Skąd ten lansiarz? Skąd to czarne joł joł? Skąd wiadomo że to nie geniusz? Serio.

     1. Revant

      @projan

      Hi hi, lubię analizować sobie co mogę 😛 dla mnie widać to po sposobie ubioru (płaszczyk ala pimp widoczny w kilku mignięciach i na zdjęciach z planu), czy wyglądu (tatuaże niczym u pospolitych gangsterów, odejście od teatralnego wyglądu klauna). Geniuszu nie ocenię, ale tak jak wspomniałem – Joker łączył go finezyjnie z “klasą”, a tu jej raczej brak. Gryzie mi się to 😉 trudne zadanie dla Leto, to prawda, oby podołał aktorsko i przekonał nas do swojego Jokera, który jak na razie nie przekonuje 😛

Powrót do artykułu