Pierwsze płatne DLC do Stellaris

jediwolf dnia 27 lipca, 2016 o 14:46    10 

Zaczęło się 🙂 Sam jeszcze Stellarisa nie ograłem, znając Paradox poczekam z pół roku jak będzie wszystko co być powinno, ale może akurat ktoś szuka czegoś nowego, bo podstawka się znudziła. Nie wiem tylko czy to DLC warte jest 25 zeta.

Copy/paste ze źródła bo nie chce mi się wymyślać samemu:

Plantoids Species Pack to pierwszy duży dodatek do Stellaris.
Zawiera dodatkową rasę – Plantoidy. Jest to cały fenotyp organizmów, które będzie można napotkać na rożnych planetach podczas eksploracji kosmosu. Rozszerzenie wprowadza także nowe animacje oraz krajobrazy miast, pasujące stylistycznie do nowych “roślinnych” mieszkańców.

 

Plantoids Species Pack zawiera:

 • piętnaście nowych portretów postaci
 • nowe szablony dla plantoidowych cywilnych jak i wojskowych statków
 • nowy wygląd miasta

Dodaj komentarz10 myśli nt. „Pierwsze płatne DLC do Stellaris

 1. Yanecky

  Gra jest świetna, jest też trudna (ale to moja pierwsza gra paradoxu 😉 ) – 3 razy zaczynałem na normalu,
  1) imperium ludzi – w sumie szło świetnie, zawiązałem sojusze, miałem niezłe floty (i dużo kasy itp), ale nie grałem na hardcore i jakoś kusiło wczytywanie savegameów ( no i acziwki nie wpadały)
  2) Imperium gadów – prawie na samym początku istnienia podbite przez sąsiadów, a potem włączone do ich imperium
  3) Imperium gadów (no co, lubię gady) – wplątało się w jakąś wojnę, drugi sąsiad zaatakował znienacka, rzuciłem je na wieczne zapomnienie.
  Trzeba przyznać, że gierka bardzo wciąga i wielu jej mechanizmów wciąż nie pojmuję (np. jak zrobić i utrzymać tak potężne floty, jakmają niektórzy rywale). Trochę też wkurza, np. nie ma opcji zapisu całej floty i potem trzeba statek po statku tworzyć kolejną. Ach, no i muzyka bardzo przyjemna.
  A co do DLC, naaaah

 2. Tunio

  Za pierwszym razem przeczytałem, że DLC dodaje nową rasę – planetoidy xD. Myślę sobie: WTF? Co to za pomysł na rasę?… a potem przeczytałem raz jeszcze. A co do gry to trochę mnie kusi bo fajne klimaty ale z drugiej strony boję się, że nie ogarnę no i jeszcze pewnie dużo DLC przed nami. Pewnie kupię kiedyś jak wyjdą wszystkie dodatki i będzie dobra promocja.

    1. Zwirbaum

     @jediwolf

     Po ostatnich zmianach (EA 6 – Early Access Phase 6) całkiem już to wygląda przyzwoicie. Zaraz po premierze byłem niezbyt zadowolony, ale teraz jest ok moim zdaniem. (Przyjemnie, ale nie jest to jakaś rewelacja w stylu 10/10)

     Jestem teraz w trakcie nagrywania serii z MoO. I po jej zakończeniu, zamierzam chyba w końcu się zebrać i napisać dokładnie o MoO

Powrót do artykułu