Pierwsze Dark Souls Prepare to Die Edition za free

Zetsubou-san dnia 9 marca, 2016 o 11:39    14 

Tak właśnie. Jeśli jeszcze nie rwaliście sobie włosów w tejże produkcji, teraz macie szansę. A wszystko za sprawą serwisu Golden Joystick. Żeby tytuł pozyskać, meldujemy się tutaj i wypełniamy formularz. Tekścik na dole głosi, że produkcję otrzymamy do 7 dni.

Dodaj komentarz14 myśli nt. „Pierwsze Dark Souls Prepare to Die Edition za free

   1. Toc85

    @Revant

    Nie do końca się zgadzam.
    FPS – słaba optymalizacja, po prostu. Potrzebny sprzęt musi być niewspółmiernie mocny w porównaniu do jakości grafiki
    Sterowanie – ‘fest mod’ to po prostu jedna dodatkowa DLLka 🙂

    Przeszedłem dwukrotnie na K+M więc ‘moszna’.

 1. COREnick

  Ale gówniana sprawa. Jak tylko się dowiedziałem o akcji, to skorzystałem i dostałem maila, że wyślą mi kod w ciągu tygodnia. Oto, co otrzymałem dzisiaj:

  “Your requested copy of Dark Souls Prepare to Die Edition

  Due to limited stock and unprecedented demand you have not been successful in your application for a Dark Souls Prepare to Die Edition download key.

  But there is still some good news!

  We really appreciate you taking the time to visit us and, because we don’t want anyone to leave the Golden Joystick Store empty-handed, we’re giving you a free three month subscription to the digital edition of the brilliant PC Gamer magazine.

  To claim your free subscription, simply select your region by clicking the button below and use your unique code at the checkout”

  Jak dla mnie straszna lipa. Tego PC Gamera mogą sobie wsadzić. :/

    1. michau

     @furry

     Moment. Jeśli dobrze wszystko zrozumiałem to w założeniu miał być giveaway tylko dla mieszkańców UE, a klucze zgarnęli w większości amerykanie używający VPN. Więc nagrody pocieszenia od goldenjoysticka są przeznaczone dla europejczyków. Którym to nie zadziała. W zasadzie to nawet zabawne :D.

Powrót do artykułu