PC master race zagra w wersję bliższą wizji autorów South Parku

mokraTrawa dnia 25 lutego, 2014 o 15:38    12 

U nas mam na myśli w Europie.

Od pewnego czasu wiadomo było że w Australii (jak zwykle) będzie ocenzurowane, a tu niespodzianka. Europa nie łapie niektórych żartów (albo nie są dla nich śmieszne) i bach cenzurka.

Wycięte zostanie 7 scen po 20 sekund. Zamiast nich będzie plansza. Bosko …

Karny siusiak dla mokrejTrawy – faktycznie cenzura zostanie wpleciona, ale jak można przeczytać w linku źródłowym, dotyczy to wersji KONSOLOWYCH. Łapią się w to sceny aborcji i pięć epizodów z sondą analną. – Nitek

Składam samokrytykę, ale karnego siusiaka nie przyjmuję! – mokraTrawa

Autorem tytułu jest gikzowicz Mindestens. Dostanie kiedyś ciastko. Oryginał wprowadzał w błąd i klikanie weń zabijało jedną pandę południową. Brzmiał South Park The Stick of Truth ocenzurowane także u nas.

Dodaj komentarz12 myśli nt. „PC master race zagra w wersję bliższą wizji autorów South Parku

   1. Nitek De Kuń

    @mokraTrawa

    haha
    generalnie to bzdura. Call of Psy na początku gry pyta czy chcesz zobaczyć wszystko vide misja na lotnisku z cywilami w MW2. Dajesz nie i tego nie widzisz.
    A tutaj na sztywno stawiają za firanę? Beznadzieja. Na PC obeszliby to prędzej czy później i widać pomyśleli o tym od razu. W sumie na konsolach też to obejdą, ale wtedy trzeba mieć przeróbki.
    Podobnie było z Beyondem na PS3. Przywalili tam na brzegach czarne pasy z góry i dołu ekranu, bo nie może być inaczej, że tak trzeba. Pyk, witamina z sieci usuwała paski.

Powrót do artykułu