PC MASTER RACE dostał do rąk mocny oręż

Zetsubou-san dnia 8 lutego, 2016 o 13:56    17 

Wszystko za sprawą Q&A przeprowadzonego przez Team Epiphany w związku z The Division

 Developer powiedział, że mimo iż jego studio musiało stworzyć osobny build gry dla pecetów, to mimo wszystko studio musiało uważać by gra nie wyglądała za dobrze w stosunku do konsol. Jak czytamy :

Zawsze traktowaliśmy PC jak oddzielną platformę, jednak musieliśmy uważać, by nie przedobrzyć i gra nie wyglądała za dobrze w stosunku do tego, co oferuje wersja konsolowa. Byłoby to po prostu nie fair, cieszymy się jednak, że The Division będzie miało swoją dedykowaną wersję pecetową.

Tłumaczenie za http://www.gamezilla.pl/

Co nie znaczy, iż owy Pan powiedział coś odkrywczego, a jedynie przyznał publicznie coś o czym wszyscy wiemy. W każdym razie w tym momencie PCMR toczy wojny na wielu kommentarzowych polach bitew na całym świecie i prawdopodobnie spycha drugą stronę do defensywy.

Dodaj komentarz17 myśli nt. „PC MASTER RACE dostał do rąk mocny oręż

 1. Redook

  az stwierdzilem ze sprawdze co dokladnie gosc powiedzial:
  “We do have to kind of keep it (the PC version) in check with the consoles; it would kind of be unfair just to push it so far away from them (the consoles)…..”
  To bylo zaraz po tym jak dostal pytanie czy nie ma problemow z tym ze na konsolach sa ograniczenia w porownaniu z tym co mogliby zrobic na PC. No i gosc mowil ze maja osobny build na PC (a nie port) i potem to zdanie nieszczesne.
  Nie wydaje mi sie zeby to bylo zbyt dobre tlumaczenie w kazdym razie.
  jak ktos chce posluchac sam to https://youtu.be/P0ufksZxTWQ?t=781

 2. emperorkaligula

  detektor bullszitu przekroczył skalę, ubi jak zawsze w formie:

  Ubisoft wydał oświadczenie w sprawie wypowiedzi swojego pracownika:
  „Dotarła do nas wiadomość, że komentarz jednego z członków naszego zespołu został odebrany przez część społeczności jako sugestia, że wersja PC jest „hamowana” [przez konsole], ale jest to po prostu nieprawda. Od początku edycja PC gry The Division była przygotowywana od podstaw i jesteśmy pewni, że gracze będą czerpać radość rozgrywki i funkcji, jakie ma ona do zaoferowania. Potwierdzają to informacje otrzymane od pecetowych graczy biorących udział w zamkniętej becie.”

  na pclabie znalezione 😉

Powrót do artykułu