PC Gaming Alliance porzuca PC

mokraTrawa dnia 22 lipca, 2014 o 12:09    10 

Organizacja powstała w 2008 roku i miało zajmować się walką z piractwem, rozwijaniem nowych modeli biznesowych i promowaniem PC jako najlepszego urządzenia do grania. Przyznali się że nie do końca sobie ze wszystkim poradzili (serio? niemożliwe) i zmieniają nazwę oraz profil działania.

Nazywać się będą Open Gaming Alliance i skoncentrują się na wszystkich platformach (zwłaszcza mobilne). Wśród członków grupy znaleźć można AMD, Capcom, Alienware, Epic Games, GameStop, Intel, Logitech czy Razer.

As the market for digital games grows on a variety of mobile platforms and as the PC is no longer the most dominant gaming form factor, the PC Gaming Alliance, (PCGA), a nonprofit corporation dedicated to driving the worldwide growth gaming, is pleased to announce the name of the organization has been changed to Open Gaming Alliance, or OGA.

Dodaj komentarz10 myśli nt. „PC Gaming Alliance porzuca PC

  1. Eschelius

    O, jak super. Teraz będą robili kompletne nic dla rynku mobilnego. PCGA jest/było tworem bezużytecznym, ich cały wkład w PC gaming sprowadzał się do zamówienia raz do roku analizy rynku, która i tak była podważana (“bo panie, to PCGA, na pewno majstrowali przy liczbach, co by to teorii pasowały”).

Powrót do artykułu