Paradox zapowiada nowy RPG od Obsidianu, gdzie źli dawno już wygrali

Nitek dnia 16 marca, 2016 o 8:52    27 

Imię jego Tyranny i niewiele więcej jeszcze na temat wiadomo.

Grane będzie jeszcze w tym roku, także dla fanów PoE i innych fajnych gier Obsidianów i balduropodobnych szykuje się zapewne nie lada gratka. Ciekawe wydaje się założenie fabularne, bo przecież wygrana sił wszech zła dla wielu gier oznacza ewentualny koniec, a nie jak w Tyranny, zalążek przygody. Może być fajnie.

Tyranny (1) Tyranny (2) Tyranny (3) Tyranny (4) Tyranny (5) Tyranny (6) Tyranny (7)

Dodaj komentarz27 myśli nt. „Paradox zapowiada nowy RPG od Obsidianu, gdzie źli dawno już wygrali

 1. emperorkaligula

  In Tyranny, the grand war between good and evil is over –and the forces of evil, led by Kyros, the Overlord, have won. The Overlord’s merciless armies dominate the face of the world, and its denizens must find their new roles within the war-torn realm. Players interact with the population of the populace to inspire loyalty, disgust, or fear as they roam the world as an officer in Kyros’ forces, empowered to act as both judge and executioner.

  is good to be bad!!! pewnie nie będzie narzuconej ścieżki “bądź złym”, może typowe wybory dobry/neutralny/zły ? mam tylko nadzieje że w ostatniej chwili nie staniemy się rycerzem światłości czy czymś podobnym i nie obalimy zła.

  silnik jest, animace można wykorzystać – robić mi to szybko obsidan bo będzie trzeba łatać z kwartał zanim odpale gotowy produkt 😀

  Po phoenix wright 6 chyba najbardziej oczekiwana premiera u mnie!

  1. MusialemToPowiedziec

   @emperorkaligula

   Wejdź na główną stronę, przeczytaj “You are the judge and executioner of Kyros’ law, acting under the watchful eye of the Overlords Archon of Justice, Tunon the Adjudicator. Your words shape the lives of thousands. Will you use that power to bring justice and inspire loyalty? Or will you bring fear and cruelty to the beaten people of the Tiers?”, możesz płakać, że jak zwykle będziesz dziewką Dobra w Walce ze Złem 😛

   1. lemon

    @MusialemToPowiedziec

    Właśnie, właśnie. Źli już wygrali? To przecież tak samo jak w Nowej Nadziei, czyli początek misji ratowania (wszech)świata. Akurat Bugsidiany pozwolą być kimś złym, ale co to za gra, która kończy się tak samo, jak się zaczyna? Trzymając się starwarsowych porównań, albo pokonasz tyrana i stworzysz republikę, albo zajmiesz jego miejsce na tronie. No ale może wymyślą coś mniej kliszowatego.

Powrót do artykułu