Paradox gry rozdaje

aryman dnia 7 lipca, 2017 o 22:53    20 

O ile kupiliście coś od nich między 17.05.2017, a 06.07.2017.

W związku z dramą o podwyżkę cen DLC (w walutach innych niż USD) Paradox postanowił udowodnić, że nie można ich stawiać w jednym rzędzie z EA i dla wszystkich którzy kupili od nich cokolwiek w w/w datach dają darmowa grę lub 2 DLC.

Gry są naprawdę zacne:

– Stellaris

– Hearts of Iron IV

– Crusader Kings 2

– Europa Universalis IV

– Magicka 2

– Tyranny

 DLC również nie byle jakie:

– HoI IV: Death or Dishonor

– EU IV: Third Rome

– CK II: Monks and Mystics

– Stellaris: Utopia

– Tyranny: Tales from the Tiers

Ceny oczywiście też przywrócili do poprzedniego poziomu. Kolejny mały sukces PCMR.

PS Jeżeli się okaże, że mój zakup HoI IV (cóż tam jest za multi!) zaowocuje otrzymaniem Stellaris gratis (a jak – aplikowałem!), to będzie to najlepsza Summer Sale od wielu lat.

 

Dodaj komentarz20 myśli nt. „Paradox gry rozdaje

 1. maladict

  Liczyłem po cichu, że w ramach repricingu przecenią MoH do EUIV o więcej niż 10%, ale nie i całe Summer Sale też w pizdu. Ale tłumaczę sobie, że wytrzymałem ponad czterdzieści lat bez dyplomatic macrobuidera to wytrzymam jeszcze trochę. Np. do chwili wydania następnego DLC co, znając PDS, będzie jakoś wkrótce.

  1. fl0dA

   @maladict

   DevDiary nic nowego o dodatkach nie mowią. Ostatnio tylko przy okazdji DD do Stellaris coś było o expansion packu wielkości Leviathana skupiającego się na maszynach.
   Spodziewałbym się nowych dodatków najwcześniej pod koniec września. Teraz Szwedzi Urlopują w Tajlandii (sprawdzone info)

  1. thewhitestar

   @Pryka

   Czy to taki ‘miły gest’ czy raczej najzwyczajniej w świecie próba powstrzymania katastrofy?
   Gry paradoxu nie są jakimś towarem schodzącym na pniu, niektóre ich marki (jak ostatnio Tyranny) są na granicy opłacalności. Po info że podnoszą ceny na steamie ich gry zalała fala negatywnych opinii, a kto kupi grę z oceną ‘w większości negatywną’?

   1. Pryka

    @thewhitestar

    Ja kupię. 🙂 Gry paradoksu wyłapały więcej negatywów za politykę DLC niż ten nieszczęsny fikołek cenowy.

    Moim zdaniem recenzje steam poszły trochę w złą stronę. Bo ludzie wykorzystują je coraz częściej, żeby wyrazić jakiś masowy akt niezadowolenia z jakiegoś powodu, niż faktycznie zrecenzować grę. Valve powinno usunąć wskaźniki(dobre, złe) i zostawić sam tekst. Przypuszczam, że ilość recenzujących zmalałaby drastycznie. I unikniemy sytuacji gdzie dobra gra, nagle ma same recenzje w stylu “No mods, fuck you!”, ani to śmieszne ani pomocne.

    1. Fantus

     @Pryka

     W sprawie recenzji masz rację. Company of Heroes 2 zaliczyło tragiczne oceny od trolli, bo “Związek Radziecki obrażajo!”. A już największym kuriozum są oceny recenzji jako przydatne/nieprzydatne/ZABAWNE. To jeszcze bardziej prowokuje różnych kreatywnych inaczej.

     A Paradox to nie Rockstar, że co by nie zrobili to sprzedadzą miliony kopii gry “gangster szczela”.

      1. furry

       @MHT

       Na gikzie też jest jeden taki 😀

       PS. Zmogłem wine/playonlinux i działa mi COH1 na linuksie. Czy prawdą jest to, co piszą ludzie w internecie, że jedynka jest jednak lepsza? Mimo tych ocen będących wynikiem kampanii nienawiści, rozpętanej przez (nie tylko) mentalnych potomków Sowietów?

Powrót do artykułu