Otwierając puszkę, znajdziesz Boberka

Nitek dnia 16 listopada, 2016 o 15:33    7 

Co zupełnie zgadza się z Call of Duty Infinite Warfare.

Filmik bardzo spoko, bo właściwie mniej w nim COD jako takiego, dla fanów huehue, trochę więcej zaś o samym dubbingowaniu.

Sam kampanię jeszcze ogrywam, w dodatku po angielsku (można wee) i w sumie gra się fajnie. Opowiastka sci-fi i misje poboczne!!11!1! Serio, są misje poboczne. Oraz skrypty, jakieś jachty w budynki, naloty, panie! A, że nie po polsku, bo nie jestem fanem rozjeżdżających się paszczy względem dźwięku. Do tego dochodzi najprawdziwszy Jon Snow oraz McGregor z MMA, także wiecie, rozumiecie.

Więcej jak już ogram się z tematem.

Dodaj komentarz7 myśli nt. „Otwierając puszkę, znajdziesz Boberka

 1. mr_geo

  Ja bym to nawet kupił, choćby po to żeby to nieszczęsne PS4 znalazło jakieś zastosowanie – bo na razie służy jako miejsce do spania dla koty – ale perspektywa grania w FPS za pomocą kontrolera budzi we mnie krańcową repulsję.

  Wersja piecowa raczej odpada, bo grafika na pokładzie mojego laptopa już przy BF1 na medium/low ma czasami problemy więc nawet jak by poszło to radości będzie z tego tyle co kanarek nasmarkał :/

  1. lemon

   @Revant

   Z wielu filmików “making of” wynika, że to podstawowa trudność w dubbingu, nie tylko przy lokalizacjach. Często jest tak, że cutscenki jeszcze nie powstały, a do reżysera należy zadbać o końcowy efekt. W tym wypadku amerykańscy aktorzy mieli o tyle łatwiej, że sami robili też mocap do tych cutscenek i wielokrotnie ćwiczyli je na żywo. Zobacz sobie: https://www.youtube.com/watch?v=HUsyIKxYrxw

   Dlatego nieważne, jak by się Dorociński, Boberek i Bołądź nie starali, i tak wybiorę głosy oryginalne.

   1. BlahFFF

    @lemon

    Prawde mowiac sam IW nie jest jakos specjalnie zly i w sumie single lepszy od tego z BF1-ki, choc AI rownie frustrujace, tym bardziej, ze praktycznie przeciwnikow nie widac. Polski dubing, moim zdaniem tez tutaj ujdzie i wyszedl calkiem niezle. W tym natloku innych dzwiekow prosciej tak ogarnac co do ciebie pozostali krzycza i mniej rzeczy umyka.

Powrót do artykułu