Otwarta beta Destiny 2 dla PC dostępna od 29 sierpnia

Nitek dnia 16 sierpnia, 2017 o 11:10    6 

Warto sprawdzić.

Serio warto, bo choć jedynka nie podeszłą mi w ogóle (tak, grałem przy premierze), tak beta dwójki na PS4 fest rozgrzała moje trzewia. Było naprawdę bardzo fajnie. Misja fabularna okazała się być mocnym widowiskowym skryptem, jak lubię, a i multi zabawa nie była najgorsza. Także sprawdźcie koniecznie.

Beta na PC dostępna będzie z poziomu battle.net

Minusem wersji pecetowej jest zaś to, że wersja konsolowa ma wyłączność na DLC. Na bodjaże rok (PS4)

Dodaj komentarz6 myśli nt. „Otwarta beta Destiny 2 dla PC dostępna od 29 sierpnia

  1. Nitek Autor tekstu De Kuń

   @Zwirbaum

   hm
   wersje jakie mnie doszły są różne. a to, że nie będzie dlcków przez rok na pc i x1, a to że tylko jakieś kilka rzeczy jest ex dla ps4 i dla reszty będą dostępne po roku.
   https://www.vg247.com/2017/06/16/the-playstation-exclusive-content-for-destiny-2-will-hit-xbox-one-and-pc-later-next-year/

   Realna wydaje się byc ta druga opcja i opóźnione dlc, jak z COD, ale jak będzie finalnie – zoabczymy.

 1. larkson

  Mnie zaś ta beta zupełnie nie siadła. Ot pozwolili pobiegać po paru mapkach i tyle. Żadnych choćby minimalnych zabaw buildami postaci lub czegokolwiek co pozwoliłoby pozostać przy becie dłużej, bo to co zostało udostępnione starcza może na godzinę max. Nie próbuje też pokazać czegoś czym ta gra wyróżnia się na tle konkurencji, z bety wynika, że to zwykła strzelanka z coopem i do bólu standardowym PvP. I w ogóle to wygląda jak dupne DLC do “jedynki”. No dobra, dość przyjemnie się strzela.

Powrót do artykułu