Origin rozdaje Crusader: No Remorse

kr4wi3c dnia 2 listopada, 2014 o 23:41    5 

Jeśli ktoś ma ochotę na klasykę to na Originie można za darmo zgarnąć Crusader: No Remorse całkiem fajną izometryczną grę akcji stworzoną przez twórców cyberpunkowego System Shocka.

Cytując za Origin:

Jako żołnierz elitarnego oddziału komandosów działających na zlecenie Światowego Konsorcjum Ekonomicznego masz być nieprzekupny. Co możesz jednak zrobić, jeśli system, któremu służysz, jest całkowicie skorumpowany? Dołączasz do Ruchu Oporu, tych samych ludzi, których kiedyś kazano ci ścigać. Teraz szykujesz się do ataku na swoich byłych pracodawców, a do dyspozycji masz cały arsenał niezwykle niebezpiecznej broni.

Bez żalu. Bez litości. Bez wyrzutów sumienia.

Grę można pobrać tutaj:

https://www.origin.com/pl-pl/store/free-games/on-the-house

Póki co nie poinformowano do kiedy będzie można grę za pobierać za free.

Dodaj komentarz5 myśli nt. „Origin rozdaje Crusader: No Remorse

  1. Makbeton

    pamietam ze w czasach kiedy internet byl jeszcze dzieckiem i walil kupe w majty zobaczylem screeny w gazecie, tak kuwa analogowe na papierze w dodatku sie nie ruszaly, iiiiiiiiiiiiiiiiiiii kurde wooooooooooooo i teraz wchodze na orgina zeby odpalic battlefielda 3 zeby sie postrzelac na mapach wielkosci kibla i nooo kuwa oczom nie wierze TA GRA za darmo targam jak reksio szynke odpalam i … kurwa w to sie grac nie da 🙂

Powrót do artykułu