Open Road Media rozdaje kilkaset ebooków na amazon.com

furry dnia 17 grudnia, 2016 o 19:06    1 

W sklepie amazon.com zaczęła się wczoraj dość ciekawa promocja.

Kilkaset książek wydawnictwa Open Road Media jest dostępnych za darmo zdaje się że do 20 grudnia. W większości są to rzeczy mało znane, albo nieznani autorzy, albo mniej zdane utwory znanych pisarzy. Jest też trochę fantastyki stąd mój wpis. Ogólnie, jak ujęła to we wpisie na facebooku pracownica wydawnictwa, do kosza wrzucono “hidden gems”, co nie do końca jest prawdą 🙂

Rzeczy posortowane są według ceny, ale część jest płatna, więc uważajcie, co klikacie, sprawdźcie cenę. Z kosza wygrzebałem od wczoraj:

  • Ian MacLeod – w tym tutuły wydawane u nas w serii Uczta Wyobraźni: “Wieki światła” i “Dom burz”.
  • Jonathan Carroll – między innymi “Zaślubiny patyków” i “Całując ul”.
  • Robert Sheckley – polecam zbiory opowiadań, ale jest sporo różności.
  • John Brunner – sporo nie wydanych u nas rzeczy autora “Wszyscy na Zanzibarze”, choć tych znanych nie dostaniemy za $0.

Poza tym Piers Anthony, Poul Anderson, Andre Norton, Harlan Ellison, Fritz Leiber i sporo innych autorów, nie ma lekko, trzeba szukać. Jest nie tylko fantastyka, ale szczerze mówiąc większość nazwisk niewiele mi mówi, pełna lista autorów jest tu, jeśli ktoś coś wyszpera, proszę o komentarz. Zainteresowani historią wojskowości może rzucą okiem na książki o US Marines czy Navy Seals. Ewentualnie pamiętniki generała Granta. Autorka wpisu na FB prosi o ocenę książki na amazon.com, promocja ma na celu “podbcie” popularności książek mniej znanych.

Kwestia techniczna – żeby założyć konto w sklepie Amazon i czytać te ebooki nie jest potrzebny czytnik Kindle. Można czytać w aplikacji na smartfonie, nawet na komputerze PC. Można też zdjąć zabezpieczenie DRM i użyć czytnika innej marki.

O promocji dowiedziałem się z bloga Świat Czytników.

Dodaj komentarzJedna myśl nt. „Open Road Media rozdaje kilkaset ebooków na amazon.com

Powrót do artykułu