Od dzisiaj więcej ufoków do odstrzelenia, czyli premiera XCOM 2: War of the Chosen

thewhitestar dnia 29 sierpnia, 2017 o 19:04    18 

A w związku z tym trailer

Dodatek wprowadza nowości i rozszerzenia do każdego elementu gry: nowe klasy, frakcje, bossowie, cele misji…W skrócie syndrom jeszcze jednej tury/misji/wydarzenia może tylko nabrać na sile!

Dodaj komentarz18 myśli nt. „Od dzisiaj więcej ufoków do odstrzelenia, czyli premiera XCOM 2: War of the Chosen

  1. Fantus

   @powazny_sam

   A weź nie mów…

   Robiłem Impossible Ironman i po raz pierwszy było, no w miarę dobrze. Odpadło niewiele krajów, wymaksowani pułkownicy, ładnie wszystko, ale oczywiście prawo Murphy’ego się wpieprzyło. Po rozpoczęciu misji robił się jeszcze chyba autosave, a ja w pośpiechu też wbiłem save i quit. Na drugi dzień jak zasiadłem do kontynuowania to okazało się, że save file corrupted i pocałujcie misia w d…

    1. Fantus

     @powazny_sam

     No faktycznie tutaj przegrywa się na własne życzenie. Zdekoncentrujesz się na sekundę i pozamiatane. Ta gra pisze takie scenariusze, że głowa mała!

     Pamiętam jak pierwszy raz ciąłem dobrze po kupieniu dodatku. Nie wiedziałem, że po ataku na bazę ufoków następuje kontratak. Niby szło dobrze, ale… jeden błąd przy ruchu, sectoid commander za rogiem, mind control mojego pułkownika – supporta, reszta wojów dopiero była w drodze (wchodzą w kolejnych turach), a potem to już wiadomo.

     Misje skryptowane z jedynki – eskortowanie vipów czy slingshot – to już robię dosłownie na pamięć. Wiem gdzie stoi który ufok i jak ma na imię. Ech, uber gra!

  1. thewhitestar Autor tekstu

   @Yanecky

   No to było całkiem niedawno, przy okazji dodatków do Wiedźmina 😉
   A na wotc niestety trzeba bedzie czekać z rok, zanim cena stanie się w miarę akceptowalna, ja dopiero co kupiłem podstawkę z tymi półśmiesznymi dlckami i nadrabiam (a w zasadzie już nadrobiłem bo jestem w trakcie ostatniej (?) misji).

Powrót do artykułu