Obsidian bez Avellone’a

Nitek dnia 10 czerwca, 2015 o 17:47    14 

Odszedł ze studia, by objąć lukratywną posadę w Hogwarcie.

Właściwie tyle wystarcza za sam news. To oraz tweet wysłany przez Chrisa.

Mam nadzieję, że w Hogwarcie czesjaą gry. Avellone odpowiedzialny był m.in. za Pillars of Eternity, dłubał przy Planescape: Torment, a także rozpisał quest dostępne w dodatku do FTLa. To tak jakby ktoś nie wiedział czy Chris znakomitą osobistością jest.

Dodaj komentarz14 myśli nt. „Obsidian bez Avellone’a

  1. MusialemToPowiedziec

   @Toc85

   Raczej Fargo ma kasę, by go na stałe zatrudnić – zwłaszcza że Torment to dziecko Chrisa, więc praca nad nim w całości na pewno by mu się spodobała, a tu na dodatek plotki, że Van Buren też będzie robiony przez Fargo…

   Choć plotki głoszą, że jego ostatni pomysł na nową grę na Kickstarter został przez Obsidian wrzucony do kosza, więc może i twój trop “robienia czegoś samemu” ma sens.

 1. furry

  Był chyba drugi tweet, że połowa tego zdania jest prawdą. Obstawiam, że zostaje i bierze się do rpg na podstawie serii książek o Harrym. Akcja podobna jak z South Parkiem. Czytałem gdzieś ostatnio, że będzie jakiś spinoff o amerykańskiej szkole dla czarodziejów, film w sensie. To czemu nie gra tak przy okazji?

  Byłby to zaiste twist fabularny w jego stylu.

   1. furry

    @MusialemToPowiedziec

    Niemniej fajnie by było zagrać w coś poważniejszego w świecie Hari Pota, potencjalnych odbiorców wychowanych na książkach jest mnóstwo, a gry były dla dzieci raczej, Lego i jakaś zręcznościówka, w którą pamiętam że kuzynka grała. Aż się prosi coś 16+, rzecz w sam raz na Kickstartera, a za $5M może nawet prawa się uzyska?

Powrót do artykułu