Dodaj komentarz4 myśli nt. „Obejrzyj sobie misję poboczną z Sniper: Ghost Warrior 3

 1. Mariotto

  Widać że misje poboczne też będą miały swój klimat w tej grze. Do tego nie będą takie proste i ciekawe jak będzie można się w nie zagłębić, mam na myśli w jaki sposób mamy je zdobywać. Mnie się to podoba bo widać że CI Games się stara i dba nawet o takie szczegóły jak światła w samochodzie czy prędkościomierz. Ciekawe co z tego wyjdzie tym razem.

  1. lemon

   @Mariotto

   Wiadomo, co wyjdzie. Poprzednie Snajpery były COD wannabe (z odrobiną Sniper Elite), a ten jest Far Cry wannabe. Chociaż nie pamiętam, czy FC3 dbał “o takie szczegóły jak światła w samochodzie czy prędkościomierz”. Większość (wszystkie?) elementów rozgrywki widzieliśmy już gdzieś indziej, w lepszym wykonaniu. CI Games zajmuje się chyba głównie kopiowaniem, bo i najlepsza ich gra to (gorszy) klon innej.

   Ale skoro hajs się zgadza, to kim jestem, by oceniać.

   1. furry

    @lemon

    Ja tam chwalę sobie Terrorist Takedown 2, mam takie guilty pleasure – czytam Remigiusza Mroza i gram w gry CI Games 😛

    Ale w Biedrze widziałem kolejne gry z serii “Shootery wszechczasów” więc wygląda na to, że hajs się faktycznie zgadza, 9.90 za 3-4 gry, zawsze coś.

 2. Tasioros

  Ten materiał wygląda już całkiem obiecująco, ale i tak im nie ufam. Niby tryb wyzwania, a same pojedyncze patrole rozstawione od siebie na tyle daleko, żeby nasz snajper mógł spokojnie wybić wszystkich po kolei. To, czy w tym trybie przeciwnicy również mają poważną wadę wzroku i słuchu wyjaśnione nie zostało.
  Do tego dochodzi najmniej realistyczny element: jelonek na drodze. Nie chodzi o to, że nie uciekł, tylko że nie skoczył prosto na auto aby chociaż urwać lusterko boczne, nie bacząc na liczne złamania. Ale może auto za wolno jechało…

Powrót do artykułu